Vážené dámy a pánové, milí klienti,

dovolujeme si Vám představit nový katalog na rok 2017, kterým zároveň oslavujeme 25.rok naší činnosti. Je to samozřejmě důvod k malé oslavě a bilanci. Za dobu působení v oblasti cestovního ruchu jsme odbavili na zájezdy a pobyty tisíce klientů a vážíme si toho, že s některými z Vás se vídáme i opakovaně. Velice nás to těší.

Každým rokem je příprava katalogu malou alchymií a snažíme se, aby se do nabídky dostalo více novinek a zajímavých programů. V České republice je mnoho cestovních kanceláří a je stále těžší obstát v nabídce novinek.  Ale i přesto se nám podařilo několik nových pobytových míst a poznávacích zájezdů zařadit.

Rok 2016 byl pro cestovní ruch dost nesnadný, hlavně díky vlně migrantů, různým atentátům, politické situaci ve světě a i řadě přírodních katastrof. Věříme, že se situace pomalu uklidní a všichni budeme opět na svoji odpočinkovou dovolenou odjíždět bez obav a s radostí.

Jsme především specialisté na Chorvatsko. Když se ohlédneme za rokem 2016, osvědčily se nám oblíbené kapacity jak na Istrii v Poreči a Rabacu, tak zejména severní Dalmácie v oblasti Biogradu na moru a Sv. Filipa a Jakova, ale i stále žádanější oblast Makarské riviery. Na nastávající sezonu jsme zajistili větší kapacity ubytování v apartmánech, nově i v Pakoštane a Vodici Srima. Příznivcům all inclusive stravování můžeme nabídnout středisko Kaštela blízko historického Trogiru, na Istrii jsme hotelové ubytování rozšířili o hotelové bungalovy Village Laguna Park v Poreči, hotel Adriatic s depandancí Jadran v Umagu a hotel Pula v Pule. Ne všechny kapacity se nám vešly do katalogu, proto jsme je dali jako nabídku na naše webové stránky www.neantour.cz  - viz odkaz v katalogu.

Novinkou je nabídka Itálie, oblast Caorle, Lido di Jesola, ale především oblast Abruzza, střední Itálie, kde jsou krásné pláže, panenská příroda a blízká dostupnost Říma. Kapacity jsou prověřené, na místě český delegát, takže věříme, že toto místo vyzkoušíte a pak se sem budete rádi vracet.

Mezi velmi atraktivní patří stále zájezdy do termálních lázní. Tradičně zařazujeme Maďarsko (Sárvár a Bükfürdo) a nově i Slovensko – Trenčianské Teplice s výběrem ze 3 hotelů. Každý termín je doprovázen průvodcem.

Velice žádané jsou pobytově poznávací zájezdy s výlety, v podstatě je to zájezd pro celou rodinu, dobře bydlíme, chutně jíme a během týdne získáme mnoho nových zážitků ať už z historie nebo přírodních krás. Proto ani v roce 2017 tyto programy neopustíme a naopak přidáme podobné zájezdy do zemí jako je hlavně Chorvatsko, Francie-Korsika, Rumunsko, Slovensko, Černá Hora, Česká republik a další.

Doprava je možná vlastní nebo autobusová za příplatek, smluvně si dopravu zajišťujeme od renovovaných firem. Nabídka tras a cen je v samostatné tabulce.

Pro pestrost zařazujeme do katalogu i nabídky partnerských cestovních kanceláří, nejsou označeny naším logem, samozřejmě na tyto produkty Vám poskytneme stejné slevy za včasný nákup, jako poskytuje daná cestovní kancelář. Naše produkty a nabídky jsou označeny naším logem a výše slevy je vždy uvedena u úvodní fotografie.

Naše cestovní kancelář je již 20 let členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur. Ze zákona jsme pojištěni proti úpadku u pojišťovny UNIQA a přes stejnou pojišťovnu Vám nabízíme zajímavé balíčky cestovního pojištění.

A nyní Vás již zveme k prohlídce katalogu, pokud budete mít další požadavky a dotazy, nebojte se na nás obrátit, rádi Vám doladíme dovolenou dle Vašich představ.

 Pohodovou dovolenou Vám přeje CK NEAN TOUR