Vážené dámy a pánové, milí klienti.

Každoročně v polovině prosince Vám představujeme katalog s nabídkami na rok následující. Tentokrát na rok 2018, kdy si připomene 26 let činnosti naší cestovní kanceláře. To je poměrně dlouhá doba, během které s námi vycestovalo mnoho klientů. Každý rok je něčím specifický a samozřejmě to ovlivňuje i situace ve světě. Rok 2017 byl velmi dobrý a lidé se pomalu začínají vracet do destinací, kde se situace stabilizovala a nabízejí se velice slušné podmínky pro rekreaci. Nejoblíbenějšími destinacemi, pokud se týká leteckých zájezdů je Řecko, Bulharsko, ale začíná se vyrovnávat i Turecko, Tunisko a další země. Pokud se týká zemí nám dostupných autem, či busem, jednoznačně vede Chorvatsko, Itálie, ale i Rakousko, Maďarsko a Slovensko.

Chorvatsko je naší hlavní destinací, a proto jsme do katalogu na rok 2018 zařadili novinky a obohatili tak naši nabídku pro Vás. Týká se to Istrijského poloostrova například v Umagu, Banjole a Premantuře, na Kvarneru v Crkvenici, ve střední Dalmácii v Drveniku a Igrane. Je možnost i kombinace apartmánů s dokoupením stravování. Ne všechny nabídky se do katalogu vešly, tak jsme je alespoň umístili na naše webové stránky www.neantour.cz

Velmi dobré přízni se v roce 2017 těšila oblast severní Dalmácie, která se prodávala velmi dobře. Ať se již jedná o apartmány a pension Pikolo nebo oblast Pakoštane. Další oblíbenou oblastí je samozřejmě Istrie, vzhledem ke krásným plážím, přírodě a kulise pohoří Biokovo je velmi žádaná oblast Makarské riviery, i zde jsou v katalogu novinky.

Zcela novým produktem jsou plavby na plachetnici pro 6 – 10 osob s akreditovaným kapitánem po Jaderském moři. 

Jsme tak trošku specialisté na pobytové zájezdy s výlety, které si oblíbilo v roce 2017 o 15 % více klientů, než v roce předchozím. Je vidět že „ aktivní dovolená“ si nachází stále více příznivců. Dobré ubytování, pestrá strava a program proložený výlety za poznáním, je asi tím, co vyhovuje celým rodinám. Jedná se o národní parky a památky UNESCO Chorvatka, putování po Istrii, Černá Hora s výletem do Albánie a samozřejmě oblíbený zájezd na Slovensko.


Rozšiřujeme i nabídku v Itálii, kde jsou příjemné pláže pro děti a i neplavce. Novinkou je i oblast Rimini.

Dopravu si každý může zvolit sám. Vlastní, či autobusem, kde jízdenky zajišťujeme u prověřených dopravních firem. Na požádání můžeme zajistit i leteckou dopravu včetně transferu.

Zájezdy pořádané přímo naší cestovní kanceláří jsou označeny naším logem. V případě zájmu Vám můžeme sestavit i Vaši dovolenou na míru.

Jsme členy Asociace českých cestovních kanceláří, kde získáváme všechny potřebné informace o novinkách a legislativě.
Cestovní kancelář  NEAN TOUR je ze zákona pojištěna proti úpadku. K zájezdům Vám můžeme nabídnout i výhodné nabídky cestovního pojištění, viz informace na předposlední straně.

Dovolujeme si Vám nabídnout, abyste se začetli do nového katalogu, v případě, že nenajdete, co by se Vám líbilo, klidně se nás obraťte a připravíme Vám nabídku od jiné cestovní kanceláře, se kterými spolupracujeme.

Přejeme Vám pohodový rok 2018, krásné zážitky z Vašich cest a hlavně pevné zdraví.

Kolektiv CK NEAN TOUR