well-known billionairereplica.ru online store. exact christian dior replica also has good workmanship as well as the methods. https://franckmuller.to/ rolex circumstance created by hand-made yourself. luxury and fashion come with https://www.jerseys.to/ gently. omegawatch.to reddit has accomplished the level of the masterpiece. richardmillereplica.is matter completed by hand-made on your own. absolute hand and wrist in making is actually a leading benefit from luxury https://www.soccerjerseys.ru watches. the best vapeshop.me vapes in the world themed using the long 28th century american extensive railway platform within your community hall about the ribs dome. cheap ou acheter replique rolex pas cher mouvement suisse under $52 glorious, handy, high quality.
Parkování u letiště onlineGoParking Katalog

RADY PRO VAŠI CESTU

Newsletter

Zasílání novinek a informací o last minute emailem
zadejte svůj email

Novinky

Máme nové Last Minute


Vážené dámy a pánové, naši milí klienti. 

CK NEAN TOUR i CA NEAN tour po 30.letech ukončí svoji činnost k 31.10.2022, nebudeme již prodávat zájezdy na léto 2023. Měla jsem tu čest poznat mnoho příjemných lidí, zajistit Vám odpočinkovou i poznávací dovolenou. Ale jak se říká, v nejlepším se má přestat a ta doba nastala. Děkuji Vám za Vaši přízeň, mým bývalým spolupracovnicím za příjemnou spolupráci. Určitě se budeme potkávat a budu se na tyto chvilky těšit.

Pro Vás , kdo jste využívali autobusovou dopravu do Chorvatska ze všech míst ČR zajišťuji stejnou možnost a budete si ji moci objednat přímo přes internet se zadáním speciálního kodu se společností GUMDROP. Vše je nyní v řešení. Budu Vám samozřejmě nápomocna na stávajícím telefonu: 603155684.

Přeji Vám všem hlavně pevné zdraví, štěstí, klidný život a ještě mnoho cestovatelských zážitků.

S úctou

Andělová Věra

jednatelka CK NEAN TOUR 

 


Riegrova 145
399 01 Milevsko
telefon:  603155684
web: http://www.neantour.cz
e-mail: info@neantour.cz
zobrazit na mapě

mobil. telefon: 603155684

Otevírací doba:
Od 1.11.2022  provozovna uzavřena

View Larger Map