Biograd

Apartmány Biograd na moru

14. 5. 2012, 15:42

Chorvatské turistické destinace jsou vyhledávaným místem pro letní dovolenou a je jen na zákazníkovi, kterou si vybere a jaký způsob ubytování zvolí. Ten, kdo si vybere Biograd na moru, nebude určitě své volby litovat.

Biograd na moru apartmány

Jenom kousek od centra Biogradu a pouhých 200 m od pláže je ubytování v příjemných apartmánech, které lze každému doporučit. Jedná se o tři spojené budovy, k nimž náleží společná zahrada a dvůr a samozřejmostí je vlastní vchod, terasa či balkon a také koupelna.

Vybavení apartmánů v Biogradu na moru

Podle počtu osob jsou k dispozici různě velké a k tomu vybavené apartmány, nabízí se i možnost přistýlky. Ubytovat se tak mohou dvojice i větší skupiny. V některých apartmánech si lze připlatit za klimatizaci. K dispozici je zde internetové připojení, použití grilu a u některých apartmánů je malá kuchyňka. Večeře si může každý objednat v restauraci.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Proč právě Biograd na moru?

Prostě proto, že je zde krásně a každý si vybere způsob, jak dovolenou stráví. Může to být na pláži Dražica, kde je snadný přístup k Jaderskému moři, který zvládnou i děti. Kdo nerad jen leží na slunci, ten jistě využije zdejší tobogán, trampolíny a další sportovní atrakce. Jsou tu i příjemná stinná místa a řada možností, jak se občerstvit.

Biograd na moru a jeho historie

Samo město má svoji bohatou historii, která se píše už od 1. tisíciletí. V roce 1019 byt tak významný, že se stal sídelním a korunovačním městem chorvatských panovníků a sídlili tu i biskupové. Později bylo město zničeno, ale brzy znovu postaveno. K prohlídce zvou zbytky hradeb a katedrály, farní kostel a starochorvatské hroby. Ve vlastivědném muzeu jsou mimo jiné i předměty z benátské lodi, která tu ztroskotala v 16. století. Pokud vás tedy Biograd na moru zaujal, využijte nabídku pobytových zájezdů do tohoto letoviska.
Zobrazení: 107193 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Biograd na Moru hotel Adria

  5. 10. 2012, 12:33 | Diskuze (1)

  Biograd na Moru je velice živým turistickým letoviskem. Každoročně láká více českých a zahraničních turistů. Křišťálově čisté moře a nádherné pláže jsou tou nejlepší vizitkou Biogradu na More. Příjemné ubytování v Biogradu na More hotel Adria je tou pravou pobytovou dovolenou právě pro vás.

 • Biograd na Moru

  3. 10. 2012, 10:56 | Diskuze (0)

  U nás léto pomalu ale jistě končí. Je sice pravda, že si i na začátku října užíváme celkem vysoké teploty a pěkné "babí léto", ale to pravé léto je fuč. Chtěli byste ho ještě na chvilku zpět? Vyrazte do Biogradu na Moru.

 • Ubytování Biograd na moru

  18. 5. 2012, 14:55 | Diskuze (0)

  Malebné městečko Biograd na moru patří mezi moderní letoviska Severní Dalmácie. Se svými 5 200 obyvateli se řadí mezi tradiční místa pro klidnou pobytovou dovolenou. Strategická poloha mezi známými městy Šibenikem a Zadarem napovídá mnohé.

 • Biograd na moru Chorvatsko

  18. 5. 2012, 14:55 | Diskuze (0)

  Chcete dovolenou plnou kultury, historie, přírody, zábavy, sportu, gastronomických zážitků? Toužíte opravdu bezstarostně odpočívat? Navštivte letos Biograd v Chorvatsku a věřte, že toto vše vám poskytne!

 • Biograd na moru počasí

  14. 5. 2012, 15:44 | Diskuze (0)

  Jaro je tu. Sluneční paprsky už rozpustili skoro veškeré zbytky uplynulé zimy. Pravý čas naplánovat si letní dovolenou u moře. Počasí k tomu přímo svádí. Také už se nemůžete dočkat teploučka, pláží a šumění moře?

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook