Medulin

Apartmány Pula

14. 5. 2012, 15:44

Pokud nejste náročnými a zhýčkanými dovolenkáři, máte rádi typ rodinné dovolené, je řešení nasnadě. Apartmány Pula jsou to nejlepší, co si můžete vybrat, protože všechny recenze a přijatelná cena je doporučují.

Pula apartmány


Velmi příjemné ubytování v apartmánech ve městě Pula je rozmístěno po celém letovisku. Apartmány Pula Jsou standardně vybaveny kuchyňským koutem a jídelní místností, která slouží i jako obývací místnost. Do apartmánu se vejde od dvou do osmi lidí. Tím je samozřejmě ovlivněna i jeho cena na osobu. Nejlevněji vychází ubytováni v apartmánu pro osm lidí.

Pula, historie a krása Istrijského poloostrova

Pula je velmi staré město s bohatou historií spadající daleko do antické doby. Pokud budete ubytováni v apartmánech Pula, které jsou rozsety po celém letovisku, máte jedinečnou možnst objevovat Pulu, jako velmi zajímavou turistickou destinaci. Nachází se zde i jeden z nejstarších amfiteátrů z tohoto období, který i dnes slouží ke kulturním účelům. Další dominantou tohoto městečka je i velký přístav, volně přístupný návštěvníkům. Jsou zde i velmi příjemné a oblíbené kavárničky, kde se dá popít místní víno a malé obchůdky s místními specialitami a suvenýry.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Apartmány Pula se nachází hlavně v centru města

Většina apartmánů se nachází většinou v blízkosti centra města, jedná se o soukromé ubytování apartmánového typu. Další apartmány jsou umístěny v blízkosti zátoky Valsaline. Tato lokace je velmi oblíbená u mladší generace, vedle je totiž i ubytování typu Youth Hostel Pula, určeného výhradně mládeži. Všechny lokality jsou velmi dobře propojeny autobusovou dopravou.

Kultura a sportovní vyžití v Pule a jejím okolí

Pobytové zájezdy využívající apartmány Pula mají jisté omezení. Cena za ubytování je velmi příznivá, ale jídlo a ostatní požitky, sport a kultura je nutné najít v jiné lokalitě. Ale to není žádný problém, větší letoviska nabízí sportovní vyžití, například tenis, golf, cykloturistiku. Nebo si můžete i půjčit auto a jet na výlet do okolí.
Zobrazení: 107180 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Pula pláže

  12. 10. 2012, 10:39 | Diskuze (0)

  Chorvatsko je jednou z turisticky nejvyhledávanějších a nejžádanějších destinací. Čeští turisté si oblíbili hlavně krásné chorvatské pláže. Modrá vlajka je symbolem a mezinárodním oceněním kvality pláží se světovou úrovní.

 • Hotely Pula

  3. 10. 2012, 13:29 | Diskuze (0)

  Určitě velmi rádi strávíte romantickou dovolenou na istrijském pobřeží. Zde se nabízí bezpočet možností, jednou z nich je i ubytování v Pule. V jednom z nejstarších měst s bohatou historií ležícím na istrijském poloostrově

 • Pula Chorvatsko

  3. 10. 2012, 13:28 | Diskuze (0)

  Připadá vám snad, že na dovolenou už je pozdě? Naopak. Vyrazte do Chorvatské Puly. Recenze těch, kteří tam letos už výlet podnikli, pějí jen samou chválu. Nechte si doporučit sladké zakončení léta. Vyjeďte si do Puly za nízkou cenu.

 • Pula

  3. 10. 2012, 13:24 | Diskuze (0)

  Pula, město s bohatou historií, strategickou polohou, město zaslíbené pro nádhernou dovolenou plnou romantických zážitků. Ideální řešení pro dovolenou na Istrijském poloostrově. Město s velkým přístavem a prosperující loděnicí

 • Apartmány Pula

  14. 5. 2012, 15:44 | Diskuze (0)

  Pokud nejste náročnými a zhýčkanými dovolenkáři, máte rádi typ rodinné dovolené, je řešení nasnadě. Apartmány Pula jsou to nejlepší, co si můžete vybrat, protože všechny recenze a přijatelná cena je doporučují.

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook