Biograd

Biograd na moru Chorvatsko

18. 5. 2012, 14:55

Chcete dovolenou plnou kultury, historie, přírody, zábavy, sportu, gastronomických zážitků? Toužíte opravdu bezstarostně odpočívat? Navštivte letos Biograd v Chorvatsku a věřte, že toto vše vám poskytne!

Biograd na moru Chorvatsko

Biograd v Chorvatsku je letoviskem, které nabídne nezapomenutelné zážitky na dovolenou v něm strávenou prostě všem. Ať už se zajímáte spíše o historii nebo patříte k milovníkům přírody nebo toužíte po aktivním odpočinku v podobě prosportované dovolené nebo si představujete zasloužené volno strávené jednoduše koupáním, opalováním a vychutnáváním gastronomických specialit.

Biograd na moru národní parky

Nejdříve tedy nalákáme vás "přírodomilce". Biograd a okolí jsou obklopeny hned pěti Národními parky: Plitvická jezera, Severní Velebit, Paklenice, Vodopády Krky a Kornaty. Stačí si jen vybrat. Že jste si snad nevybrali? Téměř nemožné, ale okolí Biogradu nabízí dále dva přírodní parky. Telaščica a Vranské jezero. To umožňuje hostům mimořádně zajímavé polodenní a celodenní výlety z Biogradu do krajiny, která skutečně patří k nejkrásnějším oblastem Chorvatska.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Biograd na moru kultura

Nyní malá ochutnávka z Biobradu a jeho okolí pro zájemce o historii a kulturní zážitky. Zadar, tedy centrum kraje, ve kterém se nachází i Biograd, je jen 20 km vzdálen od Biogradu. Zajisté má cenu si prohlédnout starý díl města na poloostrově s mnoha kostely, paláci, muzeji a hradbami. Za návštěvu skutečně stojí i nedaleké historické městečko Nin, přezdívané kolébka chorvatského státu.

Biograd na moru aktivní dovolená

Pokud toužíte po zmiňované aktivně prosportované dovolené, využijte nekonečné nabídky sportovních aktivit v Biogradu. Rovinatá krajina při pláži je ideální pro cyklistiku. Na půjčovny jízdních kol narazíte doslova na každém rohu. Nebo zkuste něco nového! Potopte se pod vedením odborníků za krásami moře, které jsou skryty pod jeho hladinou nebo si naopak vychutnejte nádhery Chorvatska z výšky padáku taženého za motorovým člunem. Večer se pak za statečnost odměňte nějakou tou specialitkou v restauraci či baru, kterých je v Biogradu dost a dost.

Zobrazení: 172013 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Biograd na Moru hotel Adria

  5. 10. 2012, 12:33 | Diskuze (1)

  Biograd na Moru je velice živým turistickým letoviskem. Každoročně láká více českých a zahraničních turistů. Křišťálově čisté moře a nádherné pláže jsou tou nejlepší vizitkou Biogradu na More. Příjemné ubytování v Biogradu na More hotel Adria je tou pravou pobytovou dovolenou právě pro vás.

 • Biograd na Moru

  3. 10. 2012, 10:56 | Diskuze (0)

  U nás léto pomalu ale jistě končí. Je sice pravda, že si i na začátku října užíváme celkem vysoké teploty a pěkné "babí léto", ale to pravé léto je fuč. Chtěli byste ho ještě na chvilku zpět? Vyrazte do Biogradu na Moru.

 • Ubytování Biograd na moru

  18. 5. 2012, 14:55 | Diskuze (0)

  Malebné městečko Biograd na moru patří mezi moderní letoviska Severní Dalmácie. Se svými 5 200 obyvateli se řadí mezi tradiční místa pro klidnou pobytovou dovolenou. Strategická poloha mezi známými městy Šibenikem a Zadarem napovídá mnohé.

 • Biograd na moru Chorvatsko

  18. 5. 2012, 14:55 | Diskuze (0)

  Chcete dovolenou plnou kultury, historie, přírody, zábavy, sportu, gastronomických zážitků? Toužíte opravdu bezstarostně odpočívat? Navštivte letos Biograd v Chorvatsku a věřte, že toto vše vám poskytne!

 • Biograd na moru počasí

  14. 5. 2012, 15:44 | Diskuze (0)

  Jaro je tu. Sluneční paprsky už rozpustili skoro veškeré zbytky uplynulé zimy. Pravý čas naplánovat si letní dovolenou u moře. Počasí k tomu přímo svádí. Také už se nemůžete dočkat teploučka, pláží a šumění moře?

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook