Warning: file_put_contents(../cache/articles/4750.html): failed to open stream: Permission denied in /home/html/neantour.cz/public_html/poznavaci-pobytove-zajezdy/app/lib/functions.php on line 559 Biograd na Moru hotel Adria - Pobytové zájezdy

Biograd

Biograd na Moru hotel Adria

5. 10. 2012, 12:33

Biograd na Moru je velice živým turistickým letoviskem. Každoročně láká více českých a zahraničních turistů. Křišťálově čisté moře a nádherné pláže jsou tou nejlepší vizitkou Biogradu na More. Příjemné ubytování v Biogradu na More hotel Adria je tou pravou pobytovou dovolenou právě pro vás.

Biograd na Moru hotel Adria

Biograd na Moru má co nabídnout návštěvníkům. Může se pyšnit bohatou kulturní historií s překrásnými historickými monumenty. Pro turisty je připravená celá řada zajímavostí. Rozlehlé oblázkové a písčité pláže dýchají typickou jadranskou atmosférou. Množství kaváren a restaurací na promenádě jsou charakteristické pro celé Chorvatsko. Biograd na Moru hotel Adria vítají turisty vždy s otevřenou náručí.

Romantická dovolená v Biogradu na Moru hotel Adria

Unikátní architektura s překrásnou přírodou patří k Biogradu na Moru. Krásy Chorvatska je dají také prožít romantickou plavbou lodí. Výlety do přírody v kombinaci se skvělou zábavou patří k nádherné pobytové dovolené v Biogradu na More. Letovisko Biograd na Moru hotel Adria a překrásné oblázkové pláže jsou synonymem komfortní dovolené, kterou lze doporučit i těm nejnáročnějším turistům.

Biograd na Moru hotel Adria s vlastní pláží

Hotel Adria je velice často vyhledávaným cílem pobytových dovolených mnoha turistů. Je populární díky své lokalitě přímo u moře a s vlastní pláží. Parkování u hotelu bez poplatku si nežádá žádnou diskuzi. Hotel je obklopen piniovým hájem. Báječná poloha opodál hlavní městské pláže Dražice a písčité pláže Soline. Hotel Adria je všechno co si může návštěvník přát a také dopřát.

Luxusní dovolená Biograd na Moru hotel Adria

Hotel Adria nabízí návštěvníkům veškerý standardní a nadstandardní luxus plný komfortu. Cena pobytové dovolené je dána mnoha faktory. Výrazné slevy při včasné rezervaci a množství slev pro rodiny s dětmi. Vybavení hotelu odpovídá evropskému standardu. Vyhřívaný vnitřní bazén je takovou třešničkou na dortu. Služby za poplatek umožňují pronájem kol a lodí. Potápění a vodní sporty jsou součástí základních služeb. Na malé návštěvníky se také nezapomíná. Pro ně jsou připraveny nejrůznější animační programy. Biograd na Moru hotel Adria je exkluzivní dovolená s top recenzí, kde se vřele doporučuje strávit dovolenou.

Zobrazení: 199910 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 1

Podobné články
 • Biograd na Moru hotel Adria

  5. 10. 2012, 12:33 | Diskuze (1)

  Biograd na Moru je velice živým turistickým letoviskem. Každoročně láká více českých a zahraničních turistů. Křišťálově čisté moře a nádherné pláže jsou tou nejlepší vizitkou Biogradu na More. Příjemné ubytování v Biogradu na More hotel Adria je tou pravou pobytovou dovolenou právě pro vás.

 • Biograd na Moru

  3. 10. 2012, 10:56 | Diskuze (0)

  U nás léto pomalu ale jistě končí. Je sice pravda, že si i na začátku října užíváme celkem vysoké teploty a pěkné "babí léto", ale to pravé léto je fuč. Chtěli byste ho ještě na chvilku zpět? Vyrazte do Biogradu na Moru.

 • Ubytování Biograd na moru

  18. 5. 2012, 14:55 | Diskuze (0)

  Malebné městečko Biograd na moru patří mezi moderní letoviska Severní Dalmácie. Se svými 5 200 obyvateli se řadí mezi tradiční místa pro klidnou pobytovou dovolenou. Strategická poloha mezi známými městy Šibenikem a Zadarem napovídá mnohé.

 • Biograd na moru Chorvatsko

  18. 5. 2012, 14:55 | Diskuze (0)

  Chcete dovolenou plnou kultury, historie, přírody, zábavy, sportu, gastronomických zážitků? Toužíte opravdu bezstarostně odpočívat? Navštivte letos Biograd v Chorvatsku a věřte, že toto vše vám poskytne!

 • Biograd na moru počasí

  14. 5. 2012, 15:44 | Diskuze (0)

  Jaro je tu. Sluneční paprsky už rozpustili skoro veškeré zbytky uplynulé zimy. Pravý čas naplánovat si letní dovolenou u moře. Počasí k tomu přímo svádí. Také už se nemůžete dočkat teploučka, pláží a šumění moře?

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook