Biograd

Biograd na moru počasí

14. 5. 2012, 15:44

Jaro je tu. Sluneční paprsky už rozpustili skoro veškeré zbytky uplynulé zimy. Pravý čas naplánovat si letní dovolenou u moře. Počasí k tomu přímo svádí. Také už se nemůžete dočkat teploučka, pláží a šumění moře?

Počasí Biograd na moru

Pokud patříte právě k těm nedočkavcům, kteří se chtějí nechat hýčkat teplými paprsky slunce už teď, vyrazte například do Biogradu na moru do Chorvatska? Už nyní? Jaké je tam počasí? Bude vás už teď sluníčko opravdu hýčkat? A co teplota moře? Pravda je, že slaná voda bude vyžadovat trochu otužilosti, počasí v Biogradu na moru je ale momentálně ideální k podnikání nejrůznějších výletů.

Biograd na moru počasí - jaro

Počasí v letoviscích, kde obvykle trávíme letní dovolenou je momentálně ideální k tomu, abychom se nejen nechali hýčkat paprsky slunce, které sílí doslova den ode dne, ale především k tomu, abychom poznali i jejich okolí během nejrůznějších výletů. Pokud jste tedy nedočkaví, jeďte do chorvatského Biogradu na moru klidně už nyní na jaře. Počasí je už nyní velmi příjemné. Umožní vám vyhřívat se na pláži, čerpat novou energii ze slunce a šumění moře, a zároveň není příliš horko na to, abyste podnikli výlet do okolí Biogradu na moru.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Biograd na moru lokace

Biograd na moru je městečko a zároveň přístav v Severní Dalmácii, žije v něm přibližně 5 500 obyvatel. Na mapě nalezněte Biograd 28 km jihovýchodně od Zadaru. Jedná se o tradiční, velmi pěkně upravené letovisko s bohatou vegetací, která je právě díky příjemnému počasí momentálně jeho hlavní ozdobou. Rozkládá se na poloostrůvku mezi zálivy Bošana a Soline a na pevnině.Z Biogradu se můžete plavit na blízké ostrůvky Planac a Sveta Katarina (s majákem). Trajekt do Tkonu na ostrov Pašman. Biograd je východisko lodních výletů do národního parku Kornati.

Biograd na moru - sportovní vyžití

Nechcete absolvovat výlet na lodi? Využijte tedy momentálně velmi příjemného počasí a podnikněte vycházku do okolí Biogradu pěšky. Nebo si v některé z místních půjčoven sportovních potřeb půjčte jízdní kola. Rovinatý terén při plážích zvládne každý. A možná se pak i svlažíte v moři. Slunce ho prohřívá den ode dne víc a víc!

Zobrazení: 190701 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Biograd na Moru hotel Adria

  5. 10. 2012, 12:33 | Diskuze (1)

  Biograd na Moru je velice živým turistickým letoviskem. Každoročně láká více českých a zahraničních turistů. Křišťálově čisté moře a nádherné pláže jsou tou nejlepší vizitkou Biogradu na More. Příjemné ubytování v Biogradu na More hotel Adria je tou pravou pobytovou dovolenou právě pro vás.

 • Biograd na Moru

  3. 10. 2012, 10:56 | Diskuze (0)

  U nás léto pomalu ale jistě končí. Je sice pravda, že si i na začátku října užíváme celkem vysoké teploty a pěkné "babí léto", ale to pravé léto je fuč. Chtěli byste ho ještě na chvilku zpět? Vyrazte do Biogradu na Moru.

 • Ubytování Biograd na moru

  18. 5. 2012, 14:55 | Diskuze (0)

  Malebné městečko Biograd na moru patří mezi moderní letoviska Severní Dalmácie. Se svými 5 200 obyvateli se řadí mezi tradiční místa pro klidnou pobytovou dovolenou. Strategická poloha mezi známými městy Šibenikem a Zadarem napovídá mnohé.

 • Biograd na moru Chorvatsko

  18. 5. 2012, 14:55 | Diskuze (0)

  Chcete dovolenou plnou kultury, historie, přírody, zábavy, sportu, gastronomických zážitků? Toužíte opravdu bezstarostně odpočívat? Navštivte letos Biograd v Chorvatsku a věřte, že toto vše vám poskytne!

 • Biograd na moru počasí

  14. 5. 2012, 15:44 | Diskuze (0)

  Jaro je tu. Sluneční paprsky už rozpustili skoro veškeré zbytky uplynulé zimy. Pravý čas naplánovat si letní dovolenou u moře. Počasí k tomu přímo svádí. Také už se nemůžete dočkat teploučka, pláží a šumění moře?

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook