Biograd

Biograd na Moru

3. 10. 2012, 10:56

U nás léto pomalu ale jistě končí. Je sice pravda, že si i na začátku října užíváme celkem vysoké teploty a pěkné "babí léto", ale to pravé léto je fuč. Chtěli byste ho ještě na chvilku zpět? Vyrazte do Biogradu na Moru.

Biograd na Moru

Pokud si ještě chcete prodloužit léto, rozhodně vyrazte do Biogradu na Moru. Nádherné letovisko u moře vám nabídne nádherný pobyt v hotelu či bungalovu, koupání v moři, možnost mnoha fakultativních výletů. Poznejte i historické památky, ochutnejte gastronomické speciality. Biograd na Moru se zavděčí jakkoli náročnému turistovi. Recenze a doporučení těch, kteří tam byli svědčí za vše.

Dejte na recenze a doporučení

Pokud se chystáte na tak trochu pozdní dovolenou a vybíráte kam vyrazit, rozhodně doporučujeme pročíst si recenze těch, kteří ve vámi zvolené destinaci již byli. Nechte si v mnohém poradit. Doporučit si nejkrásnější fakultativní výlety. Recenze vám pomohou pořídit je například za výhodnější ceny. Podívejte se na internet. Nabídky cestovních kanceláří s končící letní sezónou přímo přetékají nejrůznějšími slevami, akčními nabídkami, bonusy a podobně. Například pobytový zájezd do luxusního hotelu do Biogradu na Moru právě nyní koupíte doslova za hubičku. Včetně stravování all-inclusive a mnoha dalších bonusů a slev z ceny například za děti a podobně.

Proč Biograd na Moru?

Ti, kteří v letovisku v severní Dalmácii již byli, ve svých recenzích a diskuzích pějí doslova a do písmene samou chválu. Především oceňují fakt, že Chorvatsko jako takové, respektive jeho obyvatelé, kteří se živí cestovním ruchem, se prostě umí o turisty postarat. Proto se mnozí z nás do Chorvatska a například právě do Biogradu na Moru vrací. Letovisko nabízí mnoho variant ubytování. Na své si přijdou ti náročnější, v luxusních hotelích přímo na pláži. Pokud ale toužíte po levném pobytovém zájezdu, můžeme bez obav doporučit využití například bungalovů a studií v centru městečka.

Co doporučují ti, kdo Biogradu byli?

Rozhodně si nenechte ujít projížďku lodí na přilehlé ostrůvky. Večer vyrazte vyzkoušet místní kuchyni. A obdivujte i historické památky, u nichž se teď na sklonku léta již netvoří žádné nepříjemné fronty!

Zobrazení: 156963 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Biograd na Moru hotel Adria

  5. 10. 2012, 12:33 | Diskuze (1)

  Biograd na Moru je velice živým turistickým letoviskem. Každoročně láká více českých a zahraničních turistů. Křišťálově čisté moře a nádherné pláže jsou tou nejlepší vizitkou Biogradu na More. Příjemné ubytování v Biogradu na More hotel Adria je tou pravou pobytovou dovolenou právě pro vás.

 • Biograd na Moru

  3. 10. 2012, 10:56 | Diskuze (0)

  U nás léto pomalu ale jistě končí. Je sice pravda, že si i na začátku října užíváme celkem vysoké teploty a pěkné "babí léto", ale to pravé léto je fuč. Chtěli byste ho ještě na chvilku zpět? Vyrazte do Biogradu na Moru.

 • Ubytování Biograd na moru

  18. 5. 2012, 14:55 | Diskuze (0)

  Malebné městečko Biograd na moru patří mezi moderní letoviska Severní Dalmácie. Se svými 5 200 obyvateli se řadí mezi tradiční místa pro klidnou pobytovou dovolenou. Strategická poloha mezi známými městy Šibenikem a Zadarem napovídá mnohé.

 • Biograd na moru Chorvatsko

  18. 5. 2012, 14:55 | Diskuze (0)

  Chcete dovolenou plnou kultury, historie, přírody, zábavy, sportu, gastronomických zážitků? Toužíte opravdu bezstarostně odpočívat? Navštivte letos Biograd v Chorvatsku a věřte, že toto vše vám poskytne!

 • Biograd na moru počasí

  14. 5. 2012, 15:44 | Diskuze (0)

  Jaro je tu. Sluneční paprsky už rozpustili skoro veškeré zbytky uplynulé zimy. Pravý čas naplánovat si letní dovolenou u moře. Počasí k tomu přímo svádí. Také už se nemůžete dočkat teploučka, pláží a šumění moře?

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook