Poreč

Chorvatsko apartmány Poreč

3. 10. 2012, 13:27

Ubytování v apartmánech klidného Istrijského letoviska s bohatou minulostí, zajímavou architekturou a vstřícnými obyvateli čeká na turisty v Poreči. Dovolená v Istrii je určitě zajímavá svou cenou v akci last minute Poreč.

Chorvatsko apartmány Poreč

Vedle koupání v klidné laguně u městečka Poreč se můžete kochat i nádhernou přírodou istrijského poloostrova nebo jeho bohatou historickou minulostí. Ubytování Poreč se nabízí turistům v zájezdech last minut Poreč. Proč toho nevyužít. Vždyť vaše dovolená Poreč neznamená jen koupání, ale i poznávání místních pamětihodností, místní kuchyně a obyvatel.


Je řada cestovních kanceláří, které nabízejí akci last minut Poreč

Například Nean Tour, cestovní kancelář s tradicí a dobrými kontakty na Istrijském poloostrově. Ta nabízí řadu zájezdů last minute Poreč, jen je potřeba včas využít výhodné nabídky. Počasí Poreč totiž může přilákat v tuto dobu řadu zájemců o vodní sporty, turistiku či poznávání historických památek Istrie.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Dovolená poreč nabízí velmi mnoho možností pro zájemce o historii a turistiku. Například vegetace je všude velmi bohatá, bohaté borové lesy dosahují často až k moři. Poreč sama byla velmi významným městem, v jejím distriktu se nachází velmi mnoho historických památek. Naleznete zde vedle sebe památky z římského období, byzantské stavby i památky z období benátské republiky. Později se Poreč stává součástí Rakouska -Uherska, za druhé světové války spadala pod Itálii a teprve od roku 1947 se stala samostatnou v rámci bývalé Jugoslávie.Počasí Poreč v babím létě dovolí vedle poznávání historie města, krásné přírody i koupání v ještě přijatelných klimatických podmínkách či provozování vodních sportů. Windsurfing, sportovní potápění, rybolov, to vše si můžete dopřát. A když se večer vracíte unaveni ze svých aktivit, ubytování Poreč pro vás přichystalo příjemné apartmány a hotely, kde si můžete velmi dobře odpočinout, nebo si dopřát i trochu kulturního vyžití. Divadelní představení nebo koncerty jazzové hudby střídající se s folklorem.

Zájezdy do Poreče

Pokud máte zájem o ubytování v chorvatském Poreči, můžete si vybrat z nabídky zájezdů naší cestovní kanceláře Nean Tour. Níže si můžete o vybraném zájezdu dozvědět více kliknutím na jeho náhled. Kompletní nabídku naleznete zde.

Zobrazení: 170137 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Poreč Zelená laguna

  16. 10. 2012, 13:32 | Diskuze (0)

  Jen zavřete oči a vyslovte Poreč Zelená laguna. Vaše představivost vás určitě překvapí, nádherné klidné moře s barvou vody zbarvenou od modré barvy do zelené. Lehký vánek ve vlasech a příjemné pohlazení podzimním sluncem

 • Chorvatsko apartmány Poreč

  3. 10. 2012, 13:27 | Diskuze (0)

  Ubytování v apartmánech klidného Istrijského letoviska s bohatou minulostí, zajímavou architekturou a vstřícnými obyvateli čeká na turisty v Poreči. Dovolená v Istrii je určitě zajímavá svou cenou v akci last minute Poreč.

 • Počasí Poreč

  14. 9. 2012, 15:36 | Diskuze (0)

  Pokud se chystáte ještě na poslední chvíli odjet na adriatické pobřeží, je zde dobrá zpráva. Počasí v Poreči pro vás chystá velmi příjemné dny, vhodné pro koupání, vodní sporty, společenské akce, relaxaci i poznávací turistiku

 • Ubytování Poreč

  14. 9. 2012, 15:35 | Diskuze (0)

  Poreč je město s bohatým kulturním a historickým dědictvím. Porečská riviera se táhne zhruba v pásu 37 km. Čisté a úhledné pláže jsou bonusem pro Poreč. Ubytování Poreč nabízí širokou paletu ubytovacích zařízení, kde i ten nejnáročnější turista si určitě vybere.

 • Dovolená Poreč

  14. 9. 2012, 15:35 | Diskuze (0)

  Chorvatsko je oblíbená destinace, kde mnoho Čechů tráví svoji letní dovolenou. Díky krásné přírodě a klimatickým podmínkám sem přijíždějí už v květnu či červnu a sezóna zde končí až v září nebo začátkem října. Z bohaté nabídky letovisek si vybere každý. Což takhle zkusit třeba Poreč?

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook