Kamenjak

Chorvatsko Kamenjak

14. 5. 2012, 15:43

Pokud si přejete strávit dovolenou skutečně v klidu a v pohodě, doporučujeme zvolit za cíl vašeho letního putování například chorvatský Kamenjak. Jedná se o lety ověřené letovisko, které vás překvapí jedině v tom kladném slova smyslu!

Kamenjak Chorvatsko

Poloostrov Kamenjak, českými turisty je většinou označovaný jako Kameňák, je nejjižnější oblastí chorvatské Istrie. Je dlouhý devět kilometrů a v roce 1996 byl dokonce vyhlášen chráněnou krajinnou oblastí. Je tedy ideálním cílem cesty pro milovníky přírody. Chorvatsko a Kamenjak ale nabízí mnohem víc. Historii, kulturu a v případě Kamenjaku především sport.

Pobytové zájezdy Kamenjak

Letní pobytový zájezd do Kamenjaku je skutečným zážitkem nejen pro milovníky přírody. Recenze a diskuse těch, kteří už ho navštívili, jsou toho jasným důkazem. Přesvědčte se o tom sami. Na internetu je Kamenjak jedním z nejdoporučovanějších letovisek v Chorvatsku. Většina z nás se chce během letní dovolené samozřejmě opalovat na pláži, koupat v moři. Jak je na tom Kamenjak, ptáte se? Pobřeží poloostrova je neuvěřitelně členité a nabízí mnoho míst pro koupání, vysoké skoky do vody a podobně. Takže každý si najde to své - ať už v podobě pohodlné veřejné pláže nebo divočiny, kde budete mít dostatek soukromí.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název. Kamenjak počasí

A jaké je v Kamenjaku počasí? Ideální pro windsurfisty! Kamenjak včetně letoviska Premantura se pokládá za jednu ze tří špičkových oblastí pro windsurfing na Jadranu. Vane tu prakticky neustále maestral, ideální vítr pro provozování tohoto sportu. Ale vy, kteří se do toho nechcete pouštět, nebojte, vítr není nijak nepříjemný. Právě naopak poskytuje velmi příjemné osvěžení.

Kamenjak pro sportovce

Poloostov Kamenjak je také velmi vhodný pro cyklisty. Není nijak velký a navíc rovinatý terén při pláži zvládnou i začátečníci nebo malé děti. Půjčovny jízdních kol jsou vám k dispozici za velmi přijatelné ceny a za den či dva budete poloostrov Kamenjak znát jako vlastní boty. Je skutečně o co stát. Recenze a diskuse na internetu nelžou! Tak věřte a jeďte!

Zobrazení: 116689 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Chorvatsko Kamenjak

    14. 5. 2012, 15:43 | Diskuze (0)

    Pokud si přejete strávit dovolenou skutečně v klidu a v pohodě, doporučujeme zvolit za cíl vašeho letního putování například chorvatský Kamenjak. Jedná se o lety ověřené letovisko, které vás překvapí jedině v tom kladném slova smyslu!

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook