Vodice

Chorvatsko levně 2012

4. 5. 2012, 13:26

Chorvatsko je jednou z nejpopulárnějších destinací v některých zemích v rámci EU. Zájem o Chorvatsko v některých zemích stále vzrůstá a kapacita stále narůstá. Chorvatsko levně 2012 také pro vás.

Chorvatsko levně 2012

Chorvatsko se také nazývá hvězdou letošní sezony. Řadí se také mezi velmi zajímavé a atraktivní destinace pro turisty ze zámoří. Istrie se také může pyšnit, že je jednou z nejvyhledávanějších destinací pro pobytové dovolené, které volí množství turistů z mnoha evropských zemí. Tradičně u nás kraluje Chorvatsko levně 2012 pro mnoho zájemců a pobytovou dovolenou u moře.


Chorvatsko levně autobusem a pohodlně

Při plánování dovolené je také nutné přemýšlet o dopravě do vámi vybrané destinace v Chorvatsku. Jednoznačně letecká doprava je tou nejrychlejší. Někdo dává přednost dopravě na dovolenou vlastním nebo zapůjčeným vozem. Obě tyto varianty mají své výhody a nevýhody. Cestování automobilem přináší mnohé zážitky a umožňuje odpočinek a relaxaci na zajímavých a atraktivních místech. Letecká doprava je především rychlá a bezpečná. Poslední variantou je cesta autobusem. Cesta pohodlným autobusem také přináší určité pohodlí. Chorvatsko levně autobusem může být pro turisty cestující do Chorvatska za dovolenou příjemnou změnou.

Chorvatsko levně autobusem s pravidelnými linkami

Pravidelné mezinárodní autobusové linky do Chorvatska jezdí již od roku 1993. Tyto spoje odjíždí z Brna, Ostravy a Prahy. Samozřejmě zpáteční autobusová jízdenka vyjde levněji. Před každou cestou je nutné se informovat a podmínkách k cestování do Chorvatska.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Cenově zvýhodněné Chorvatské levně 2012

Velice zajímavé nabídky lukrativních destinací s cenami last minute do Chorvatska jsou mimořádnou nabídkou, která se neodmítá. Velice atraktivní jsou také pobytové zájezdy u moře v nádherném Chorvatsku za ceny first minute. Chorvatsko levně 2012 bude vždy tou vaší nejbáječnější dovolenou bez problémů, pakliže zvolíte pobytovou dovolenou s autobusovou dopravou. Pohodlí autobusové dopravy vám zpříjemní celou dovolenou.


Zobrazení: 98727 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Drage Chorvatsko ubytování

  9. 10. 2012, 13:22 | Diskuze (0)

  Ten, kdo miluje romantická zákoutí, udělá jen dobře, pokud se rozhodne strávit svou dovolenou v městečku Drage. Toto klidné městečko je pomýváno z jedené strany Jaderským mořem a z druhé se díváte na hladinu Vranského jezera

 • Pula Chorvatsko

  3. 10. 2012, 13:28 | Diskuze (0)

  Připadá vám snad, že na dovolenou už je pozdě? Naopak. Vyrazte do Chorvatské Puly. Recenze těch, kteří tam letos už výlet podnikli, pějí jen samou chválu. Nechte si doporučit sladké zakončení léta. Vyjeďte si do Puly za nízkou cenu.

 • Chorvatsko apartmány Poreč

  3. 10. 2012, 13:27 | Diskuze (0)

  Ubytování v apartmánech klidného Istrijského letoviska s bohatou minulostí, zajímavou architekturou a vstřícnými obyvateli čeká na turisty v Poreči. Dovolená v Istrii je určitě zajímavá svou cenou v akci last minute Poreč.

 • Nemira Chorvatsko

  18. 5. 2012, 16:05 | Diskuze (0)

  Jestliže máte rádi přírodní a kulturní krásy Chorvatska, které ostatně patří mezi nejoblíbenější turistické destinace v Evropě, pak si zkuste pro svou dovolenou vybrat chorvatské městečko Nemira.

 • Biograd na moru Chorvatsko

  18. 5. 2012, 14:55 | Diskuze (0)

  Chcete dovolenou plnou kultury, historie, přírody, zábavy, sportu, gastronomických zážitků? Toužíte opravdu bezstarostně odpočívat? Navštivte letos Biograd v Chorvatsku a věřte, že toto vše vám poskytne!

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook