Biograd

Chorvatsko levně autobusem

4. 5. 2012, 13:25

Dopřejte si nádhernou dovolenou za dostupné ceny v kouzelném Chorvatku. Množství ubytování v luxusních apartmánech ve známých letoviscích Chorvatska s vlastní dopravou vozem nebo Chorvatsko levně autobusem.

Chorvatsko autobusem levně

Rozjeďte se na fantastickou dovolenou u moře k průzračným vodám Jadranu. Levně můžete také cestovat do Chorvatska na krásná Letoviska Istrie nebo na pobřeží překrásné Makarské riviéry.Chorvatsko levně autobusem splní všechny vaše sny o fantastické dovolenou. Levné zájezdy díky last minute cenám v komfortu Chorvatsko levně autobusem čeká právě na vás.


Chorvatsko levně autobusem s luxusem

Moderní autobusy splňují veškeré požadavky na luxusní a komfortní cestování na dlouhé vzdálenosti. Autobus jsou vybaveny klimatizacemi, které přispívají k pohodlí cestování. Občerstvení minibaru slouží cestujícím během celé cesty k osvěžení. Monitory umístěné v pohodlných autobusem umožňují cestujícím sledování různých pořadů nebo zajímavých filmů. Chorvatsko levně autobusem uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Chorvatsko levně autobusem autokarem

Chorvatsko levně autobusem je dovolená šitá přesně na míru. Zájezdové autobusy jsou klasicky vybaveny WC. Audio a video okruhy zpříjemňují cestování po celou dobu sledováním různých filmů.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Chorvatsko levně autobusem bez stresu

Letenky jsou k dostání stále za příznivější ceny, ale i přes tyto nesporné výhody volí cestu na dovolenou do Chorvatska autobusem. Cestování moderními autobusy je plné komfortu a pohodlí. Cestování pohodlným autobusem do Chorvatska trvá okolo 10 hodin, vzhledem k blízkosti Chorvatska. Chorvatsko levně autobusem cestujete bez stresu a nutnosti plánovat trasu a starat se o dálniční známky. V pohodlí autobusu jste dopraveni přesně na místo pobytové dovolené a po ukončení báječné dovolené opětně nastoupíte do komfortu autobusu na místě.Nehte se hýčkat komfortem moderních autobusů na cestě za dovolenou do Božského Chorvatska. Chorvatsko vás vždy přivítá s otevřenou náručí.


Zobrazení: 207858 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Drage Chorvatsko ubytování

  9. 10. 2012, 13:22 | Diskuze (0)

  Ten, kdo miluje romantická zákoutí, udělá jen dobře, pokud se rozhodne strávit svou dovolenou v městečku Drage. Toto klidné městečko je pomýváno z jedené strany Jaderským mořem a z druhé se díváte na hladinu Vranského jezera

 • Pula Chorvatsko

  3. 10. 2012, 13:28 | Diskuze (0)

  Připadá vám snad, že na dovolenou už je pozdě? Naopak. Vyrazte do Chorvatské Puly. Recenze těch, kteří tam letos už výlet podnikli, pějí jen samou chválu. Nechte si doporučit sladké zakončení léta. Vyjeďte si do Puly za nízkou cenu.

 • Chorvatsko apartmány Poreč

  3. 10. 2012, 13:27 | Diskuze (0)

  Ubytování v apartmánech klidného Istrijského letoviska s bohatou minulostí, zajímavou architekturou a vstřícnými obyvateli čeká na turisty v Poreči. Dovolená v Istrii je určitě zajímavá svou cenou v akci last minute Poreč.

 • Nemira Chorvatsko

  18. 5. 2012, 16:05 | Diskuze (0)

  Jestliže máte rádi přírodní a kulturní krásy Chorvatska, které ostatně patří mezi nejoblíbenější turistické destinace v Evropě, pak si zkuste pro svou dovolenou vybrat chorvatské městečko Nemira.

 • Biograd na moru Chorvatsko

  18. 5. 2012, 14:55 | Diskuze (0)

  Chcete dovolenou plnou kultury, historie, přírody, zábavy, sportu, gastronomických zážitků? Toužíte opravdu bezstarostně odpočívat? Navštivte letos Biograd v Chorvatsku a věřte, že toto vše vám poskytne!

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook