Kamenjak

Chorvatsko levně

3. 5. 2012, 14:54

Toužíte po dovolené u moře? Nemůžete se jí dočkat? Paprsky slunce, které den co den nabírají na síle už i v našich zeměpisných šířkách vám prostě a jednoduše nedají spát? Vyrazte hned! Třeba do Chorvatska!

Chorvatsko levně

Nejen že v případě, že se rozhodnete užít si dovolenou v Chorvatsku už nyní, ukojíte svoji touhu mít moře hned, hned, teď. Dovolená mimo hlavní sezónu vás navíc přijde velmi levně! A to se vyplatí. Většina cestovních kanceláří právě v těchto dnech zahajuje nadcházející letní sezónu a první pobyty poskytuje opravdu velmi levně. Pobytový zájezd do Chorvatska tak seženete doslova za hubičku.


Do Chorvatska levně díky jeho lokaci

Chorvatsko se podle mapy nachází celkem nedaleko od naší republiky. To asi není pro nikoho z vás nijak nová informace. Co je ale na tomto faktu zajímavější je to, že díky tomu dojedete do Chorvatska velmi levně a rychle i takříkajíc na vlastní pěst. Klidně zítra vyrazte. Ubytování nyní mimo hlavní letní sezónu seženete v Chorvatsku naprosto bez problémů a navíc opět levněji, než byste si vůbec mohli představit či přát. A to v ubytovacím zařízení jakékoli kategorie.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Chorvatsko levně - využijte nabídek mimo hlavní turistickou sezónu

Podle mapy je Chorvatsko opravdu nepříliš vzdáleno od našich zeměpisných šířek. Naštěstí však tím správným, tedy jižním směrem. Proto se nebojte užít si tam veskrze krásnou a především levnou dovolenou klidně už nyní na přelomu dubna a května. Počasí vás i nyní více než prohřeje po uplynulé zimě. Pravda je, že osvěžení ve slané vodě bude o trochu více osvěžující než v hlavní letní sezóně, zato ale nebudete každý metr čtvereční moře i pláže nuceni sdílet s dalšími turisty. Prostoru na to, abyste si svou dovolenou užili, budete mít dost a dost.

Chorvatsko levně

Chorvatsko ale celkově i v hlavní sezóně rozhodně nepatří k destinacím, které by se vyznačovaly předražeností za ubytování či stravování. Pokud si tedy chcete počkat na to skutečné horké léto, moře teplé jako kafe a ulice měst a letovisek nabité turisty, klidně tak učiňte. Dovolenou v Chorvatsku pořídíte levně i v hlavní letní sezóně.Tip: Pokud nevíte s jakou cestovní kanceláří do Chorvatska vyrazit, můžete zkusit Nean Tour. Nabídku zájezdů do Chorvatska nalezete zde.

Zobrazení: 109429 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Drage Chorvatsko ubytování

  9. 10. 2012, 13:22 | Diskuze (0)

  Ten, kdo miluje romantická zákoutí, udělá jen dobře, pokud se rozhodne strávit svou dovolenou v městečku Drage. Toto klidné městečko je pomýváno z jedené strany Jaderským mořem a z druhé se díváte na hladinu Vranského jezera

 • Pula Chorvatsko

  3. 10. 2012, 13:28 | Diskuze (0)

  Připadá vám snad, že na dovolenou už je pozdě? Naopak. Vyrazte do Chorvatské Puly. Recenze těch, kteří tam letos už výlet podnikli, pějí jen samou chválu. Nechte si doporučit sladké zakončení léta. Vyjeďte si do Puly za nízkou cenu.

 • Chorvatsko apartmány Poreč

  3. 10. 2012, 13:27 | Diskuze (0)

  Ubytování v apartmánech klidného Istrijského letoviska s bohatou minulostí, zajímavou architekturou a vstřícnými obyvateli čeká na turisty v Poreči. Dovolená v Istrii je určitě zajímavá svou cenou v akci last minute Poreč.

 • Nemira Chorvatsko

  18. 5. 2012, 16:05 | Diskuze (0)

  Jestliže máte rádi přírodní a kulturní krásy Chorvatska, které ostatně patří mezi nejoblíbenější turistické destinace v Evropě, pak si zkuste pro svou dovolenou vybrat chorvatské městečko Nemira.

 • Biograd na moru Chorvatsko

  18. 5. 2012, 14:55 | Diskuze (0)

  Chcete dovolenou plnou kultury, historie, přírody, zábavy, sportu, gastronomických zážitků? Toužíte opravdu bezstarostně odpočívat? Navštivte letos Biograd v Chorvatsku a věřte, že toto vše vám poskytne!

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook