Kamenjak

Chorvatsko Premantura

14. 5. 2012, 15:43

Půvabné a malé letovisko Premantura se nachází 12 km od známého města Pula. Premantura je široko daleko známá chovem ústřic a slávek jedlých. Nejlepší loviště raků z celého východního pobřeží Jadranu jsou právě v blízkosti Premantury.

Premantura Chorvatsko

Chorvatsko Premantura je vyhlášeným letoviskem vzhledem k vysoké kvalitě místních restaurací. Restaurace jsou vyhlášeny přípravou všech možných mořských plodů na mnoho způsobů. Během pobytu V Premantura nebo poblíž si žádný gurmán nenechá ujít ochutnávku rybích specialit v místních restauracích. Restaurace mají také pro zákazníky připravena různá překvapení.

Chorvatsko Premantura pláže

Chorvatsko Premantura to není pouze jedna jediná pláž, ale spousta malých pláží, které přímo svádějí k idylickému dobytu na mořském pobřeží. Premantura má mnoha malých a větších pláží, kde si každý najde svůj koutek pro oddech a to pravé vyžití u moře. Přilehlé ostrůvky jsou obdařeny mnoha zátokami, které se hodí a jsou přímo ideální pro rodiny s dětmi. Spousta malých zátok má své osobité kouzlo snad pro každého.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Chorvatsko Premantura a cyklostezky

Vynikající podmínky zde najdou milovníci cyklistiky. V Premantura bylo vybudováno mnoho nových cyklostezek. Díky cyklostezkám mohou turisté vyrazit na mnoha zajímavých výletů.

Chorvatsko Premantura a výlety

Na jih letoviska se nachází chráněné území Donji Kamenjak, které je vyhledávaným místem mnoha návštěvníků Chorvatska Premantura. Letoviska Pula nebo Medulin jsou také známými destinacemi mnoha turistů ze zahraničí.

Chorvatsko Premantura a lodní výlety

Z Premantura se můžete vydat na výlet lodí na okolní ostrovy. Výlet lodí je velice atraktivním zpestřením každé pobytové dovolené pro celé rodiny s dětmi. Výlety lodí jsou velice oblíbené a populární. Doporučují se místními cestovními agenturami.

Chorvatsko Premantura ubytování

Chorvatsko Premantura jako většina chorvatských letovisek nabízí turistům standardní kategorie ubytování. Pro Premantura jsou typickým ubytováním apartmány a soukromí. Celkem čtyři kempy poblíž městečka slouží k ubytování turistů během celé letní sezony.

Zobrazení: 100873 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Chorvatsko Kamenjak

    14. 5. 2012, 15:43 | Diskuze (0)

    Pokud si přejete strávit dovolenou skutečně v klidu a v pohodě, doporučujeme zvolit za cíl vašeho letního putování například chorvatský Kamenjak. Jedná se o lety ověřené letovisko, které vás překvapí jedině v tom kladném slova smyslu!

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook