Baška Voda

Dovolená Baška Voda

14. 5. 2012, 15:42

Chorvatsko je velice oblíbená destinace, kterou pro trávení dovolené každoročně volí tisíce českých turistů. Důležité je rozhodnout se, v kterém koutě této krásné a zajímavé země svoji letní dovolenou strávit. Jedním takovým typem může být například Baška Voda.

Baška Voda dovolená


Kdysi to byla nevelká pobřežní vesnice, jejíž obyvatelé se živili především rybolovem. Dnes se zde rekreují turisté, kteří milují odpočinek na pláži, prokládaný procházkami. Rádi se také seznamují s místní kulturou a ochutnávají krajové speciality.

Ubytování v soukromých apartmánech

Pokud zvolíte soukromé apartmány, pak vám budou poskytnuty ve vilách vzdálených do 600 m od moře a zařízeny budou podle rozhodnutí majitele nemovitosti. Počet lůžek se pohybuje od 2 do 6 a vždy je k dispozici kuchyňka, obytný prostor s místem pro jídlo, koupelna a terasa, případně balkon. Stravování je z vlastních zdrojů či dokoupené v restauraci. V ceně jsou lůžkoviny a ručníky.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Ubytování v pokojích s polopenzí

Tady se nabízejí soukromé pokoje hotelového typu s vlastní koupelnou. Téměř všechny mají terasu či balkon. Lůžkoviny a ručníky jsou zahrnuty v ceně ubytování. Stravování je zajištěno jako polopenze v restauraci. Snídaně je podávána formou bufetového stolu, večeře se skládá z předkrmu, dále je výběr ze dvou hlavních jídel, salátu, dezertu a nápoje.

Podmínky k rekreaci

Lákadlem je pláž z oblázků oceněná Modrou vlajkou. K procházkám zvou okolní borové lesíky, háje olivovníků a vinice. Za necelou půlhodinku lze dojít do sousedního letoviska Brela. Zdatnější turisté mohou zvolit túry do pohoří Biokovo, pod kterým se Baška Voda rozkládá. Prostě na své si přijdou všichni, kdo si takovou dovolenou vyberou.

Zobrazení: 113671 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Dovolená Baška Voda

  14. 5. 2012, 15:42 | Diskuze (0)

  Chorvatsko je velice oblíbená destinace, kterou pro trávení dovolené každoročně volí tisíce českých turistů. Důležité je rozhodnout se, v kterém koutě této krásné a zajímavé země svoji letní dovolenou strávit. Jedním takovým typem může být například Baška Voda.

 • Ubytování Baška Voda

  14. 5. 2012, 15:42 | Diskuze (0)

  Baška Voda patří k velmi oblíbeným cílům českých turistů, kde tráví svou letní dovolenou. Jedním z důvodů je jistě i fakt, že Baška Voda nabízí široké spektrum možností ubytování. Ubytování v Bašce Vodě začíná kempem a končí luxusními hotely.

 • Baška voda apartmány

  10. 5. 2012, 11:27 | Diskuze (0)

  Baška voda je snad nejčastěji navštěvovaným letoviskem v Chorvatsku. Alespoň recenze a diskuse na webech cestovních kanceláří jsou toho důkazem. Nechte se inspirovat a stravte letošní dovolenou v některém z apartmánů v Bašce vodě!

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook