Jakov

Dovolená Chorvatsko levně

4. 5. 2012, 13:25

Pokud umíte šetřit chytře, slovíčko "levně" pro vás jistě neznamená nekvalitně, nepohodlně, chudě, ne podle představ. Naopak, šetřete chytře a pořiďte si dovolenou, o které sníte levně a zároveň se vším všudy!

Dovolená Chorvatsko levně

A jek se šetří chytře, ptáte se? Jednoduše tak, že neustoupíte ze svých požadavků ani o píď a naopak využijete toho, že poskytovatel služby, popřípadě zboží, které jste si vysnili, ustoupí z ceny, kterou za něj požaduje. A proč by to dělal, ptáte se zase? Konkurence je konkurence. Cestovní kanceláře se právě v tomto období doslova perou o váš zájem!


Chytře levně do Chorvatska

Sezóna dovolených se přiblížila doslova mílovými kroky a cestovní kanceláře opravdu svádějí bitvu o turisty. Buďte chytří a využijte toho, že když se dva perou, třetí se směje. Slevy z cen zájezdů například do Chorvatska jsou závratné a útočí odevšad. Ocenění vaší dostatečně včasné objednávky pobytového zájezdu do Chorvatska ve formě výrazné slevy z jeho ceny! Nebo s sebou vezměte děti zcela zdarma! Jede vás více? Množstevní slevy dnes existují opravdu na cokoli!


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Levně do Chorvatska

Nejlepší a nejchytřejší způsob, jak pořídit levnou dovolenou je opravdu využít zmíněných akcí. Nebo zvolit destinaci, která je levná i bez toho. Ale pozor. Opět neslevujte ze svých představ o komfortu, pohodlí, dobrém jídle a pití, čistých pláží, krásného a teplého moře, ... Prostě se nevzdávejte své dovolené snů jen proto, aby byla levná. Stačí správně zvolit destinaci! Například právě Chorvatsko je levné i beze slev!

Levně a přitom podle snů - Chorvatsko

Chorvatsko je léty, desetiletími ověřenou destinací, kde trávíme dovolenou. Právě proto Chorvati vědí, jak turisty nejen nalákat, ale především si jejich přízeň udržet. Nejeden z vás se jistě rozhodl do Chorvatska podívat vícekrát. A jistě podstatnou roli v tom hrála i finanční dostupnost ubytování, stravování i služeb v Chorvatsku. Jedná se prostě o destinaci levnou a přesto připravenou poskytnout vám vše, abyste strávili dovolenou snů bez jediného ústupku.


Zobrazení: 100310 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Drage Chorvatsko ubytování

  9. 10. 2012, 13:22 | Diskuze (0)

  Ten, kdo miluje romantická zákoutí, udělá jen dobře, pokud se rozhodne strávit svou dovolenou v městečku Drage. Toto klidné městečko je pomýváno z jedené strany Jaderským mořem a z druhé se díváte na hladinu Vranského jezera

 • Pula Chorvatsko

  3. 10. 2012, 13:28 | Diskuze (0)

  Připadá vám snad, že na dovolenou už je pozdě? Naopak. Vyrazte do Chorvatské Puly. Recenze těch, kteří tam letos už výlet podnikli, pějí jen samou chválu. Nechte si doporučit sladké zakončení léta. Vyjeďte si do Puly za nízkou cenu.

 • Chorvatsko apartmány Poreč

  3. 10. 2012, 13:27 | Diskuze (0)

  Ubytování v apartmánech klidného Istrijského letoviska s bohatou minulostí, zajímavou architekturou a vstřícnými obyvateli čeká na turisty v Poreči. Dovolená v Istrii je určitě zajímavá svou cenou v akci last minute Poreč.

 • Nemira Chorvatsko

  18. 5. 2012, 16:05 | Diskuze (0)

  Jestliže máte rádi přírodní a kulturní krásy Chorvatska, které ostatně patří mezi nejoblíbenější turistické destinace v Evropě, pak si zkuste pro svou dovolenou vybrat chorvatské městečko Nemira.

 • Biograd na moru Chorvatsko

  18. 5. 2012, 14:55 | Diskuze (0)

  Chcete dovolenou plnou kultury, historie, přírody, zábavy, sportu, gastronomických zážitků? Toužíte opravdu bezstarostně odpočívat? Navštivte letos Biograd v Chorvatsku a věřte, že toto vše vám poskytne!

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook