Istria

Dovolená Istrie

14. 5. 2012, 15:43

Největší Chorvatský poloostrov nabízí neskutečné zážitky, jaké si můžete představit. Dovolená Istrie nabízí pobyt v krásné přírodě, osloví každého, kdo se na poloostrově rozhodne uskutečnit pobytové zájezdy.

Istrie dovolená

Nejsou snad žádné negativní diskuze ani recenze na pobytové zájezdy na poloostrově Istrie. Každý, kdo absolvoval pobyt na tomto místě, může jen doporučit, pokud dovolená, tak jen dovolená na Istrii. Pobytové zájezdy směřují samozřejmě hlavně na mořské pobřeží, na krásné oblázkové pláže. ale proč si také neudělat zájezd do historií oplývajícího vnitrozemí.

Dovolená v Istrii nejsou jen pláže

Poloostrov Istrie má bohatou historii, sahající až do antických dob. Nejznámější památkou je antický amfiteátr v městečku Pula, který i dnes slouží jako koncertní či divadelní prostora. Dokonce se v některých oblastech istrijského poloostrova pořád ještě mluví dialektem, který se skládá ze zbytků latiny, jazyka starých Římanů, a jazyka ilyrského, kterým hovořili původní obyvatelé, Histrijci. A po původních obyvatelích zde zůstali i stavby, malé domečky "kažuni", stavěné bez malty a chránící původní obyvatele před bouřemi a prudkým větrem.


Dovolená na Istrii recenze a doporučení

Nejen milovníci historie si mohou dovolenou formou pobytových zájezdů v akci zpestřit výlety do centrální části poloostrova. Také ti, kdo mají rádi procházky přírodou, či nakupování v malebných krámečcích si přijdou na své. Díky počasí, které na Istrii vládne, je jeho krasový povrch porostlý bujnou vegetací a svěžími borovicovými háji. A malebná městečka na pobřeží i v centrální části poloostrova nabízí řadu možností, jak utrácet v malebných hospůdkách za místní speciality, lahodné bílé či červené víno a v místních obchůdcích nakoupit suvenýry, jako vzpomínku na pobytové zájezdy .


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Čím ale láká dovolená na Istrii nejvíce

Pokud se rozhodnete pro dovolenou na Istrii, můžete se těšit na čisté oblázkové pláže s nádhernou mořskou hladinou, a to za velmi příznivé ceny po celou letní sezónu.

Zobrazení: 137306 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hotely Istrie

  15. 6. 2012, 13:19 | Diskuze (0)

  Istrie je jedou z velmi oblíbených oblastí Chorvatska, kde turisté tráví svou letní dovolenou u moře. Jedním z důvodů je dozajista i vysoká úroveň hotelů, ve kterých se na Istrii máte možnost ubytovat. Výběr je široký. Hotely na Istrii naleznete všude.

 • Istrie apartmány

  14. 5. 2012, 15:45 | Diskuze (0)

  Istrie je chorvatský poloostrov, kde už desetiletí tráví mnozí čeští turisté svou letní dovolenou. Jejich recenze svědčí o tom, že asi nejlepším typem ubytování na Istrii, jsou apartmány. Důvodů je mnoho.

 • Chorvatsko Istrie

  14. 5. 2012, 15:45 | Diskuze (0)

  O Istrii toho jistě již bylo napsáno tolik, že by to zaplnilo alespoň jednu rozlehlou knihovnu. Je to tak z dobrého důvodu, Istrie je jedním z nejatraktivnějších turistických regionů.

 • Dovolená Istrie

  14. 5. 2012, 15:43 | Diskuze (0)

  Největší Chorvatský poloostrov nabízí neskutečné zážitky, jaké si můžete představit. Dovolená Istrie nabízí pobyt v krásné přírodě, osloví každého, kdo se na poloostrově rozhodne uskutečnit pobytové zájezdy.

 • Istrie mapa

  14. 5. 2012, 15:41 | Diskuze (0)

  Istrie je poloostrov v Chorvastku, který nabízí spoustu vesniček, měst, turistických letovisek, která můžete během letní dovolené navštívit. Pojďme se pomyslně podívat na mapu Istrie. Co nám konkrétně tento poloostrov nabízí?

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook