Poreč

Dovolená Poreč

14. 9. 2012, 15:35

Chorvatsko je oblíbená destinace, kde mnoho Čechů tráví svoji letní dovolenou. Díky krásné přírodě a klimatickým podmínkám sem přijíždějí už v květnu či červnu a sezóna zde končí až v září nebo začátkem října. Z bohaté nabídky letovisek si vybere každý. Což takhle zkusit třeba Poreč?

Dovolená Poreč

Přístavní město Poreč je největší v istrijské oblasti a sem také přijíždí nejvíce turistů. Svoji dovolenou nemusí trávit jenom při koupání a opalování na pláži. V Poreči a okolí jsou k vidění zajímavé přírodní lokality, mnoho historických památek a vyžití zde najdou i milovníci různých sportů.


Výlety do okolí

Kdo chce poznat okolí Poreče, ten může například zajet do nedaleké vesničky Višnjan, kde jsou pozůstatky historického opevnění a zajímavé sakrální stavby. Prohlédnout si můžete i krápníkovou jeskyni Baredine, nebo benediktýnský klášter z 12. století Sveti Petar u Šumi, postavený v románském slohu. Další možností je výlet lodí do Itálie.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Sport a zábava

Dá se říci, že Poreč je jedno velké sportovní středisko s bohatou nabídkou sportovních aktivit. Po celém pobřeží jsou dobré podmínky pro různé vodní sporty (windsurfing, vodní lyžování, jachting, potápění), je tu víceúčelová sportovní hala, několik set tenisových kurtů, volejbalová hřiště, minigolf, kuželníky a další sporty. Samozřejmostí jsou diskotéky, noční kluby, taneční terasy, restaurace, cukrárny a bary.

Ubytovací možnosti

Poreč nabízí svým návštěvníkům ubytování na všech úrovních, pro náročné klienty i pro ty, kterým nevadí nocovat pod stanem. K dispozici jsou hotely pro náročné i skromnější hosty, ubytovat se turisté mohou i v apartmánech, bungalovech a k dispozici jsou i kempy, kde jsou místa pro obytné přívěsy i stany.

Zájezdy do Poreče

Pokud máte zájem o ubytování v chorvatském Poreči, můžete si vybrat z nabídky zájezdů naší cestovní kanceláře Nean Tour. Níže si můžete o vybraném zájezdu dozvědět více kliknutím na jeho náhled. Kompletní nabídku naleznete zde.

Zobrazení: 149366 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Poreč Zelená laguna

  16. 10. 2012, 13:32 | Diskuze (0)

  Jen zavřete oči a vyslovte Poreč Zelená laguna. Vaše představivost vás určitě překvapí, nádherné klidné moře s barvou vody zbarvenou od modré barvy do zelené. Lehký vánek ve vlasech a příjemné pohlazení podzimním sluncem

 • Chorvatsko apartmány Poreč

  3. 10. 2012, 13:27 | Diskuze (0)

  Ubytování v apartmánech klidného Istrijského letoviska s bohatou minulostí, zajímavou architekturou a vstřícnými obyvateli čeká na turisty v Poreči. Dovolená v Istrii je určitě zajímavá svou cenou v akci last minute Poreč.

 • Počasí Poreč

  14. 9. 2012, 15:36 | Diskuze (0)

  Pokud se chystáte ještě na poslední chvíli odjet na adriatické pobřeží, je zde dobrá zpráva. Počasí v Poreči pro vás chystá velmi příjemné dny, vhodné pro koupání, vodní sporty, společenské akce, relaxaci i poznávací turistiku

 • Ubytování Poreč

  14. 9. 2012, 15:35 | Diskuze (0)

  Poreč je město s bohatým kulturním a historickým dědictvím. Porečská riviera se táhne zhruba v pásu 37 km. Čisté a úhledné pláže jsou bonusem pro Poreč. Ubytování Poreč nabízí širokou paletu ubytovacích zařízení, kde i ten nejnáročnější turista si určitě vybere.

 • Dovolená Poreč

  14. 9. 2012, 15:35 | Diskuze (0)

  Chorvatsko je oblíbená destinace, kde mnoho Čechů tráví svoji letní dovolenou. Díky krásné přírodě a klimatickým podmínkám sem přijíždějí už v květnu či červnu a sezóna zde končí až v září nebo začátkem října. Z bohaté nabídky letovisek si vybere každý. Což takhle zkusit třeba Poreč?

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook