Drage

Drage Chorvatsko

14. 5. 2012, 15:40

Paprsky slunce sílí a nás to stále více láká ven. Léto klepe na dveře a je tedy na čase naplánovat letní dovolenou. Už? Není na to brzy? Naopak! Zajeďte si letos například do chorvatského letoviska Drage a užijte si dovolenou snů za lákavou cenu!

Drage Chorvatsko

Na plánování letní dovolené není nikdy příliš brzy. Naopak! Cestovní kanceláře plánují nadcházející sezónu a vaši objednávku pobytového zájezdu zpravidla odmění výraznou slevou z jeho ceny. Akční nabídky, které právě teď útočí ze všech stran, jsou toho důkazem. Využijte jich a zamiřte letos například do Drage v Chorvatsku! Recenze těch, kteří už tam byli, hovoří o Ráji na Zemi! Nechte se zlákat!

Chorvatsko obecně

Chorvatsko celkově patří k jedné z turisticky nejoblíbenějších destinací již několik desítek let. Většina z vás Chorvatsko zná, spousta lidí se tam vrací rok co rok. A jistě vědí proč. Chorvatsko je například ideální pro dovolenou trávenou s menšími dětmi. Jedná se totiž o letoviska ověřená, na příliv turistů zvyklá. Jinak řečeno, Chorvatsko si prostě turistů umí cenit a ví, jak splnit každou jejich představu o ideální dovolené.


Chorvatsko Drage služby

Chorvatsko se stane během vaší dovolené skutečným Rájem na Zemi právě a především z toho důvodu, že o vás bude stoprocentně postaráno. Můžete se spolehnout na to, že rozsah služeb, ubytování, stravování a podobně bude skutečně odpovídat tomu, co jste si vybrali, objednali a zaplatili. A jaké že jsou možnosti ubytování v Drage? Jsou zde četná pohostinská zařízení a mnoho možností ubytování v soukromí. Turistický komplex Kozarica zahrnuje hotelové apartmány a kemp. Ubytování v nedaleké osadě Drage je pak možné většinou v soukromých apartmánech.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Drage Chorvatsko apartmány

Apartmány v soukromí mají velkou výhodu v tom, že jsou zpravidla vybaveny kuchyňkou. Peníze ušetřené za stravování pak v Drage doporučujeme investovat například do sportovních aktivit, kterých máte v Drage možnost vyzkoušet opravdu mnoho. Potápění, podmořský rybolov i rybaření na sousedním sladkovodním Vranském jezeře, windsurfing, jachting, vodní skútry. Nebo vyrazte i s dětmi na některý z nabízených fakultativních výletů! Prostě si užijte Ráj na Zemi v Drage v Chorvatsku!Tip: Aktuální zájezdy do Drage v Chorvatsku naleznete zde.
Zobrazení: 159017 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Drage Chorvatsko ubytování

    9. 10. 2012, 13:22 | Diskuze (0)

    Ten, kdo miluje romantická zákoutí, udělá jen dobře, pokud se rozhodne strávit svou dovolenou v městečku Drage. Toto klidné městečko je pomýváno z jedené strany Jaderským mořem a z druhé se díváte na hladinu Vranského jezera

  • Drage Chorvatsko

    14. 5. 2012, 15:40 | Diskuze (0)

    Paprsky slunce sílí a nás to stále více láká ven. Léto klepe na dveře a je tedy na čase naplánovat letní dovolenou. Už? Není na to brzy? Naopak! Zajeďte si letos například do chorvatského letoviska Drage a užijte si dovolenou snů za lákavou cenu!

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook