Poreč

Hotel Delfín Poreč

18. 5. 2012, 16:06

Jarní paprsky vás zlákaly a těšíte se na mílovými kroky se blížící léto? Plánujete letní dovolenou? Co takhle Chorvatsko? Co takhle Poreč? Co takhle hotel Delfín v chorvastkém letovisku Poreč? Proč zrovna Delfín? Čtěte dál!

Hotel Delfín Poreč

Chorvatské letovisko Poreč patří už léta k velmi oblíbeným cílům českých turistů v období letních dovolených. A jistě víme, proč do Poreče jezdíme. A proč se do Poreči v mnoha případech i vracíme. Internetové recenze a diskuse o místních hotelích dostupné na webových stránkách cestovních kanceláří mluví doslova za vše. Proč se mnozí z vás vracejí rok co rok do hotelu Delfín? A proč byste měli vyzkoušet hotel Delfín i vy, kteří ho ještě neznáte?


Hotely Poreč

Předností všech hotelů v chorvatské Poreči, a nejen v Poreči, je fakt, že počet hvězdiček nijak nesouvisí s kvalitou hotelu, ubytování, stravy, služeb a podobně. Jedná se jen o šíři nabídky služeb zahrnutých do ceny hotelu. Rozsah stravování, zábavné a animační programy, sportovní aktivity zdarma a podobně. Chorvaté si umí turistů vážit, umí se o ně postarat a umí si je udržet. Proto věřte, že samozřejmě i v Poreči budou služby hotelu skutečně odpovídat tomu, co jste si vybrali a objednali. A to i v případě hotelu Delfín.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Hotel Delfín Poreč

A proč byste si tedy konkrétně měli vybrat hotel Delfín? Jedná se o hotel, jehož kategorie je označena dvěma pomyslnými hvězdičkami. Díky tomu je cena za pobytový zájezd do hotelu Delfín lákavá a přístupná. Pokud navíc patříte k nedočkavcům, kteří plánují letní dovolenou už nyní, využijte toho! Ceny za ubytování v hotelu Delfín v Poreči jsou momentálně ještě lákavější a přístupnější díky poskytovaným slevám. Užijte si dovolenou levněji díky tomu, že si pobyt v Delfínu objednáte už nyní, s dostatečným předstihem. Nebo využijte akční nabídky na přistýlková lůžka, děti a podobně.

Hotel Delfín - lokallita

Hotel Delfín je navíc situován přímo u malebné pláže. Služby, kterými přímo nedisponuje jsou doslova coby kamenem dohodil. Například do centra sportovních aktivit vzdáleného pouhopouhých 400 metrů dorazíte raz dva. Využít během dovolené můžete restauraci přímo v hotelu Delfín a podobně je vám k dispozici i bar. A pověstná třešnička na dortu - vezměte s sebou za symbolický poplatek klidně i domácí mazlíčky.

zde.

Zobrazení: 176543 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Poreč Zelená laguna

  16. 10. 2012, 13:32 | Diskuze (0)

  Jen zavřete oči a vyslovte Poreč Zelená laguna. Vaše představivost vás určitě překvapí, nádherné klidné moře s barvou vody zbarvenou od modré barvy do zelené. Lehký vánek ve vlasech a příjemné pohlazení podzimním sluncem

 • Chorvatsko apartmány Poreč

  3. 10. 2012, 13:27 | Diskuze (0)

  Ubytování v apartmánech klidného Istrijského letoviska s bohatou minulostí, zajímavou architekturou a vstřícnými obyvateli čeká na turisty v Poreči. Dovolená v Istrii je určitě zajímavá svou cenou v akci last minute Poreč.

 • Počasí Poreč

  14. 9. 2012, 15:36 | Diskuze (0)

  Pokud se chystáte ještě na poslední chvíli odjet na adriatické pobřeží, je zde dobrá zpráva. Počasí v Poreči pro vás chystá velmi příjemné dny, vhodné pro koupání, vodní sporty, společenské akce, relaxaci i poznávací turistiku

 • Ubytování Poreč

  14. 9. 2012, 15:35 | Diskuze (0)

  Poreč je město s bohatým kulturním a historickým dědictvím. Porečská riviera se táhne zhruba v pásu 37 km. Čisté a úhledné pláže jsou bonusem pro Poreč. Ubytování Poreč nabízí širokou paletu ubytovacích zařízení, kde i ten nejnáročnější turista si určitě vybere.

 • Dovolená Poreč

  14. 9. 2012, 15:35 | Diskuze (0)

  Chorvatsko je oblíbená destinace, kde mnoho Čechů tráví svoji letní dovolenou. Díky krásné přírodě a klimatickým podmínkám sem přijíždějí už v květnu či červnu a sezóna zde končí až v září nebo začátkem října. Z bohaté nabídky letovisek si vybere každý. Což takhle zkusit třeba Poreč?

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook