Istria

Hotely Istrie

15. 6. 2012, 13:19

Istrie je jedou z velmi oblíbených oblastí Chorvatska, kde turisté tráví svou letní dovolenou u moře. Jedním z důvodů je dozajista i vysoká úroveň hotelů, ve kterých se na Istrii máte možnost ubytovat. Výběr je široký. Hotely na Istrii naleznete všude.

Istrie hotely

Hotely na Istrii se samozřejmě rozlišují podle míry luxusu a poskytovaných služeb, které v rámci ubytování v nich budete mít během dovolené moci využívat. Tomu pak logicky odpovídá i cena pobytového zájezdu, kterou za dovolenou na Istrii zaplatíte. Stačí si z nabídky vybrat. Záleží jen na vás, jestli zvolíte například hotel i se stravováním nebo raději využijete restaurací soukromých.

Istrie

Istrie, největší poloostrov Jadranu o rozloze 3160 km čtverečních, je nejvíce rozvinutou turistickou oblastí Chorvatska. Pro svou vzdálenost, členité oblázkové i skalnaté pláže, je ideálním místem pro dovolenou. Ubytování v hotelových komplexech blízko pláže je ideální především pro rodiny s malými dětmi. Můžete jednoduše pendlovat mezi odpočinkem na pláži či u hotelových bazénů. Nezabere vám to čas, nebudete se muset daleko vláčet s osuškami a dalšími věcmi pro koupání či provozování sportovních aktivit a podobně. Aktivit i míst pro piknik či výlet nabízí Istrie nekonečné množství.


Istrie příroda

Istrijské vnitrozemí je vedle značného kulturního a historického bohatství rájem pro milovníky přírody. Narazíte tady totiž na početné termální a minerální prameny. Některá městečka a obce si také zachovaly nedotčený lidový ráz. Pokud toužíte navštívit tuto část poloostrova Istrie, oceníte jistě bazény u hotelů ještě více. Nezřídka v nich narazíte dokonce na slanou vodu. Moře vám tak nebude chybět.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Pobytové zájezdy Istrie

Pobytový zájezd do hotelu i se stravou je výhodný. Většinou už dnes i finančně. Vyjde vás mnohem levněji než stravování se v místních soukromých restauracích, dokonce i než vaření z vlastních zásob na příklad v apartmánech. To by vás navíc i zbytečně okrádalo o čas, který raději než vaření věnujte poznávání krás chorvatského poloostrova Istrie. A že jich je nespočet si jeďte ověřit třeba už letos.

Zobrazení: 155222 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hotely Istrie

  15. 6. 2012, 13:19 | Diskuze (0)

  Istrie je jedou z velmi oblíbených oblastí Chorvatska, kde turisté tráví svou letní dovolenou u moře. Jedním z důvodů je dozajista i vysoká úroveň hotelů, ve kterých se na Istrii máte možnost ubytovat. Výběr je široký. Hotely na Istrii naleznete všude.

 • Istrie apartmány

  14. 5. 2012, 15:45 | Diskuze (0)

  Istrie je chorvatský poloostrov, kde už desetiletí tráví mnozí čeští turisté svou letní dovolenou. Jejich recenze svědčí o tom, že asi nejlepším typem ubytování na Istrii, jsou apartmány. Důvodů je mnoho.

 • Chorvatsko Istrie

  14. 5. 2012, 15:45 | Diskuze (0)

  O Istrii toho jistě již bylo napsáno tolik, že by to zaplnilo alespoň jednu rozlehlou knihovnu. Je to tak z dobrého důvodu, Istrie je jedním z nejatraktivnějších turistických regionů.

 • Dovolená Istrie

  14. 5. 2012, 15:43 | Diskuze (0)

  Největší Chorvatský poloostrov nabízí neskutečné zážitky, jaké si můžete představit. Dovolená Istrie nabízí pobyt v krásné přírodě, osloví každého, kdo se na poloostrově rozhodne uskutečnit pobytové zájezdy.

 • Istrie mapa

  14. 5. 2012, 15:41 | Diskuze (0)

  Istrie je poloostrov v Chorvastku, který nabízí spoustu vesniček, měst, turistických letovisek, která můžete během letní dovolené navštívit. Pojďme se pomyslně podívat na mapu Istrie. Co nám konkrétně tento poloostrov nabízí?

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook