Warning: file_put_contents(../cache/articles/3498.html): failed to open stream: Permission denied in /home/html/neantour.cz/public_html/poznavaci-pobytove-zajezdy/app/lib/functions.php on line 559 Hotely Poreč - Pobytové zájezdy

Poreč

Hotely Poreč

14. 5. 2012, 15:38

Přístavní město Poreč je jedním z center turistického v ruchu v Chorvatsku. Právě díky velkému zájmu o toto místo u něj vyrostla nezanedbatelná hotelová aglomerace.

Poreč hotely

Poreč je po právu turisty oblíbené a vyhledávané místo se svými čistými plážemi, historickým centrem a krásnými borovými háji. Není divu, že zde proto rychle začaly růst hotelové komplexy se spoustou lákadel a možností nejen sportovního vyžití pro návštěvníky. Můžete se těšit skluzavky, tobogány, potápění a ještě více.


Krásy Poreče

Jedete do Chrovatska kvůli mořím a plážím? V Porči si můžete vybrat mezi přírodními kamenitými, štěrkovými a oblázkovými ve stínu voňavých borovic, jste-li nudisty či naturisty, tak pro vás je vyhrazen celé kempy Ulika a Solaris. Jedete za památkami? Ani tady vás Poreč nezklame. Celé centrum města je historickou pěší zónou, nejvýznamnějšími památkami jsou asi Eufraziova bazilika, pozůstatky římského opevnění a fóra a bývalý františkánský klášter, který slouží jako dnešní sněmovna. Ve městě se pořádají mnohé festivaly a koncerty, ani v noci město díky mnoha klubům nespí. Sportovci mají zde mnoho možností: potápění, wakeboarding, vodní lyžování a mnohé další.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Hotely v Poreči

Ale k čemu by všechny tyto atrakce byly, kdyby nebylo, kde se ubytovat. Poreč nabízí mnoho hotelových komplexů, centra se nazývají Solaris, Červar-Porat, Ulika, Materada, Špadić a, Pical, na jih od města pak jsou Brulo, Plava laguna, Zelena laguna a Bijela uvala. Mezi českými turisty je vyhlášený například hotel Delfín v Zelené Laguně, ovšem při zdejším výběru nehrozí, že byste si nevybrali dle svého gusta, ať už toužíte po pětihvězdičkovém hotelu all-inclusive, nebo naopak chcete ubytování za co nejnižší cenu. Levnou variantou je například tříhvězdičkový hotel Zagreb vzdálený 100 metrů od moře, vyhledávaný nejen českými turisty.

Zájezdy do Poreče

Pokud máte zájem o ubytování v chorvatském Poreči, můžete si vybrat z nabídky zájezdů naší cestovní kanceláře Nean Tour. Níže si můžete o vybraném zájezdu dozvědět více kliknutím na jeho náhled. Kompletní nabídku naleznete zde.

Zobrazení: 180336 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Poreč Zelená laguna

  16. 10. 2012, 13:32 | Diskuze (0)

  Jen zavřete oči a vyslovte Poreč Zelená laguna. Vaše představivost vás určitě překvapí, nádherné klidné moře s barvou vody zbarvenou od modré barvy do zelené. Lehký vánek ve vlasech a příjemné pohlazení podzimním sluncem

 • Chorvatsko apartmány Poreč

  3. 10. 2012, 13:27 | Diskuze (0)

  Ubytování v apartmánech klidného Istrijského letoviska s bohatou minulostí, zajímavou architekturou a vstřícnými obyvateli čeká na turisty v Poreči. Dovolená v Istrii je určitě zajímavá svou cenou v akci last minute Poreč.

 • Počasí Poreč

  14. 9. 2012, 15:36 | Diskuze (0)

  Pokud se chystáte ještě na poslední chvíli odjet na adriatické pobřeží, je zde dobrá zpráva. Počasí v Poreči pro vás chystá velmi příjemné dny, vhodné pro koupání, vodní sporty, společenské akce, relaxaci i poznávací turistiku

 • Ubytování Poreč

  14. 9. 2012, 15:35 | Diskuze (0)

  Poreč je město s bohatým kulturním a historickým dědictvím. Porečská riviera se táhne zhruba v pásu 37 km. Čisté a úhledné pláže jsou bonusem pro Poreč. Ubytování Poreč nabízí širokou paletu ubytovacích zařízení, kde i ten nejnáročnější turista si určitě vybere.

 • Dovolená Poreč

  14. 9. 2012, 15:35 | Diskuze (0)

  Chorvatsko je oblíbená destinace, kde mnoho Čechů tráví svoji letní dovolenou. Díky krásné přírodě a klimatickým podmínkám sem přijíždějí už v květnu či červnu a sezóna zde končí až v září nebo začátkem října. Z bohaté nabídky letovisek si vybere každý. Což takhle zkusit třeba Poreč?

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook