Istria

Istrie apartmány

14. 5. 2012, 15:45

Istrie je chorvatský poloostrov, kde už desetiletí tráví mnozí čeští turisté svou letní dovolenou. Jejich recenze svědčí o tom, že asi nejlepším typem ubytování na Istrii, jsou apartmány. Důvodů je mnoho.

Apartmány Istrie

Na Istrii máte možnost volit mezi několika typy ubytování. Nabízejí se rozsáhlé, luxusní hotelové komplexy, stejně tak jako kempy, ubytovny, pokoje v soukromí. Nejoblíbenější variantou, kde turisté tráví svou dovolenou na Istrii jsou však apartmány. Jedná se o rozumný kompromis ceny a míry luxusu ubytování, který vám za ni bude poskytnut. Apartmány se zkrátka vyplatí.

Istrie

Pobřeží azurového Jaderské moře, k sobě každý rok láká více a více návštěvníků ze spousty evropských zemí, včetně té naší. Mnoho z těchto turistů se sem pak rádo vrací rok co rok. V Istrii totiž naleznou vše, co se od krásné dovolené očekává. Putujte za přírodou, kulturou, historií, sportem, koupáním. Istrie prostě nabídne vše od nádherné přírody (zejména pláží ), ochotných lidí, kteří se o vás budou starat, až po veškeré potřebné zázemí v podobě luxusního ubytování.


Istrie apartmány

Ubytování v apartmánech patří na Istrii k nejoblíbenějším asi i z toho důvodu, že si v nich máte možnost sami vařit. Nejste tak časově ani jinak vázáni na hotel. Můžete podnikat výlety do okolí, sportovat, poznávat památky, vyrážet na výlety na lodi a podobně. To vše totiž stojí za to na chorvatském poloostrově Istrie zažít a prožít.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Istrie geografie

Pro svoji polohu a klima je to oblast Chorvatska nazývaná Istrie turisticky nejoblíbenější. Povrch poloostrova je převážně hornatý, směrem k pobřeží se terén zmírňuje. V některých oblastech u pobřeží naleznete skalnaté zálivy. Apartmány, kde se můžete ubytovat se nacházejí zpravidla a zcela logicky ve vesničkách a menších městech při pobřeží, co nejblíže plážím. U moře tak budete cobydup. Pokud ale toužíte ubytovat se spíše v centru, poblíž nákupů a noční zábavy, i takovými apartmány samozřejmě istrijská letoviska disponují. Stačí si jen vybrat.

Zobrazení: 150467 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hotely Istrie

  15. 6. 2012, 13:19 | Diskuze (0)

  Istrie je jedou z velmi oblíbených oblastí Chorvatska, kde turisté tráví svou letní dovolenou u moře. Jedním z důvodů je dozajista i vysoká úroveň hotelů, ve kterých se na Istrii máte možnost ubytovat. Výběr je široký. Hotely na Istrii naleznete všude.

 • Istrie apartmány

  14. 5. 2012, 15:45 | Diskuze (0)

  Istrie je chorvatský poloostrov, kde už desetiletí tráví mnozí čeští turisté svou letní dovolenou. Jejich recenze svědčí o tom, že asi nejlepším typem ubytování na Istrii, jsou apartmány. Důvodů je mnoho.

 • Chorvatsko Istrie

  14. 5. 2012, 15:45 | Diskuze (0)

  O Istrii toho jistě již bylo napsáno tolik, že by to zaplnilo alespoň jednu rozlehlou knihovnu. Je to tak z dobrého důvodu, Istrie je jedním z nejatraktivnějších turistických regionů.

 • Dovolená Istrie

  14. 5. 2012, 15:43 | Diskuze (0)

  Největší Chorvatský poloostrov nabízí neskutečné zážitky, jaké si můžete představit. Dovolená Istrie nabízí pobyt v krásné přírodě, osloví každého, kdo se na poloostrově rozhodne uskutečnit pobytové zájezdy.

 • Istrie mapa

  14. 5. 2012, 15:41 | Diskuze (0)

  Istrie je poloostrov v Chorvastku, který nabízí spoustu vesniček, měst, turistických letovisek, která můžete během letní dovolené navštívit. Pojďme se pomyslně podívat na mapu Istrie. Co nám konkrétně tento poloostrov nabízí?

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook