Istria

Istrie Last Minute

10. 5. 2012, 10:15

Istrie je jedním z nejvíce oblíbených míst Chorvatska. Není proto divu, že může být v době sezóny obsazena. Využijte proto možnosti Last Minute a odjeťte prozkoumat Istrii co nejdřive.

Istrie Last Minute

Last Minute nabízí klientům veliké výhody. Nemusíte si plánovat dovolenou několik měsíců dopředu, protože s Last Minute můžete odjet třeba za týden. Cestovní kanceláře a hotely takovým zájemcům nabízejí i mnohem nižší cenu zájezdů, která se ovšem nepodepíše na kvalitě služeb a Vy si tak můžete dopřát kvalitní dovolenou za nízkou cenu.


Kouzelná Istrie

Istrie byla dříve cílem mořeplavců, kteří již tenkrát oceňovali istrijské břehy. Dnes je Istrie oblíbenou letní destinací, kam každoročně

přijede tisíce Čechů. Přijíždějí nejen za odpočinkem, ale i za tradiční chorvatskou kulturou a pohostinností. Ovšem nenechte se zmást,

novoty tu najdete také, neboť turismus na pobřeží dosahuje mezinárodního turismu.

Turistika se tu koncetruje kolem pobřežních regionů. Pláže se rozléhají prakticky všude. Istrii lze poznat ale i díky jejím ostrovům. Všude tu můžete

nalézt klidná místa k odpočinku a užít si krásu proslule čistého moře.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Istrie a pláže

Co se týče koupání, má host možnost výběru mezi nádhernými otevřenými plážemi nebo tichými zátokami na ostrovech. Teplota vody se v létě pohybuje mezi 20 až 25 stupni Celsia. Na své si přijdou i milovníci vodních sportů. Nejkrásnější pláže se nacházejí u Poreče, Bašky Vody nebo na ostrově Rab. Istrii si oblíbí i naturisté, kteří si mohou dopřát odpočinek na mnoha nudistických pláží.

Istrie a cíle v okolí

Pokud se rádi vydáte na výlet, určitě by vám neměly ujít Plitvická jezera. Soustava těchto jezer je propojena vodopády. Park je dostupný po značených turistických cestách. Historii Istrie nasajete v místě Novi Vinodolski. Někdejší sídlo knížat vás okouzlí pozoruhodným starým městem a chorvatskou tradicí.

Zobrazení: 110848 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hotely Istrie

  15. 6. 2012, 13:19 | Diskuze (0)

  Istrie je jedou z velmi oblíbených oblastí Chorvatska, kde turisté tráví svou letní dovolenou u moře. Jedním z důvodů je dozajista i vysoká úroveň hotelů, ve kterých se na Istrii máte možnost ubytovat. Výběr je široký. Hotely na Istrii naleznete všude.

 • Istrie apartmány

  14. 5. 2012, 15:45 | Diskuze (0)

  Istrie je chorvatský poloostrov, kde už desetiletí tráví mnozí čeští turisté svou letní dovolenou. Jejich recenze svědčí o tom, že asi nejlepším typem ubytování na Istrii, jsou apartmány. Důvodů je mnoho.

 • Chorvatsko Istrie

  14. 5. 2012, 15:45 | Diskuze (0)

  O Istrii toho jistě již bylo napsáno tolik, že by to zaplnilo alespoň jednu rozlehlou knihovnu. Je to tak z dobrého důvodu, Istrie je jedním z nejatraktivnějších turistických regionů.

 • Dovolená Istrie

  14. 5. 2012, 15:43 | Diskuze (0)

  Největší Chorvatský poloostrov nabízí neskutečné zážitky, jaké si můžete představit. Dovolená Istrie nabízí pobyt v krásné přírodě, osloví každého, kdo se na poloostrově rozhodne uskutečnit pobytové zájezdy.

 • Istrie mapa

  14. 5. 2012, 15:41 | Diskuze (0)

  Istrie je poloostrov v Chorvastku, který nabízí spoustu vesniček, měst, turistických letovisek, která můžete během letní dovolené navštívit. Pojďme se pomyslně podívat na mapu Istrie. Co nám konkrétně tento poloostrov nabízí?

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook