Drage

Istrie počasí

4. 5. 2012, 13:21

Patříte k nedočkavcům? První opravdu silnější paprsky slunce vás polechtaly v nose a už neděláte nic jiného, prahnete po letní dovolené u moře. Proč se trápit? Vyrazte na Istrii ihned, počasí je tam už připravené!

Počasí Istrie

Počasí na Istrii je už nyní, sice skoro dva měsíce před začátkem hlavní sezóny letních dovolených, připraveno přijmout první turisty a přivítat je skutečně letně. Teploty i ve stínu šplhají k velmi příjemné pětadvacítce, na sluníčku už to pěkně pálí. Teplé počasí každým dnem zvyšuje i teplotu slané vody na pobřeží Istrie. Nemusíte být extraotužilci, klidně jeďte na Istrii hned!


Na Istrii hned

Pokud patříte ke zmíněným nedočkavcům, vyrazte na Istrii opravdu klidně hned. Počasí bude letní. Sluneční paprsky vás dozajista opálí. Pozor, první sluníčko to umí skoro až přehnat se svou silou. Slaná voda vás příjemně osvěží, opravdu osvěží, nikoli zamrazí, nebojte. Počasí na Istrii je už letní, ale na druhou stranu je vám jasné, že není vrcholově letní.

Letní počasí tak napůl?

Počasí je letní, není letní, není to spíš nějak složité? Ale vůbec ne. Jen se snažíme naznačit, že na Istrii si nyní vychutnáte léto, ale i počasí ideální například k podnikání výletů po tomto nádherném poloostrově. Žádná "pravě, vrcholově" letní výheň vás nečeká. Počasí zatím nerozpálí istrijské historická městečka do ruda. Procházka po nich bude o to příjemnější. Stejně tak jako například nakupování suvenýrů ve velkých letoviscích. Istrie se navíc nedá opustit, aniž byste se vydali alespoň na jednu malou pěší tůru. Nádhera přírody Istrijského poloostrova vám to prostě nedovolí. Aktuální počasí je naprosto vhodné na takový výlet.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Počasí je levné, výhodné?

Pokud vyrazíte na Istrii už nyní, oceníte jistě i další výhody vedle příjemného počasí "tak napůl". Města a pláže nebudou nejen rozpálené do ruda, ale nebudou ani přeplněné stovkami dalších turistů. Podobně i místa, kam vyrazíte na výlety nebo například restaurace a bary. Navíc dovolená mimo hlavní sezónu je vždy o dost levnější. Tak přestaňte nedočkavě prahnout a trápit se a jeďte na Istrii hned.


Zobrazení: 104193 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hotely Istrie

  15. 6. 2012, 13:19 | Diskuze (0)

  Istrie je jedou z velmi oblíbených oblastí Chorvatska, kde turisté tráví svou letní dovolenou u moře. Jedním z důvodů je dozajista i vysoká úroveň hotelů, ve kterých se na Istrii máte možnost ubytovat. Výběr je široký. Hotely na Istrii naleznete všude.

 • Istrie apartmány

  14. 5. 2012, 15:45 | Diskuze (0)

  Istrie je chorvatský poloostrov, kde už desetiletí tráví mnozí čeští turisté svou letní dovolenou. Jejich recenze svědčí o tom, že asi nejlepším typem ubytování na Istrii, jsou apartmány. Důvodů je mnoho.

 • Chorvatsko Istrie

  14. 5. 2012, 15:45 | Diskuze (0)

  O Istrii toho jistě již bylo napsáno tolik, že by to zaplnilo alespoň jednu rozlehlou knihovnu. Je to tak z dobrého důvodu, Istrie je jedním z nejatraktivnějších turistických regionů.

 • Dovolená Istrie

  14. 5. 2012, 15:43 | Diskuze (0)

  Největší Chorvatský poloostrov nabízí neskutečné zážitky, jaké si můžete představit. Dovolená Istrie nabízí pobyt v krásné přírodě, osloví každého, kdo se na poloostrově rozhodne uskutečnit pobytové zájezdy.

 • Istrie mapa

  14. 5. 2012, 15:41 | Diskuze (0)

  Istrie je poloostrov v Chorvastku, který nabízí spoustu vesniček, měst, turistických letovisek, která můžete během letní dovolené navštívit. Pojďme se pomyslně podívat na mapu Istrie. Co nám konkrétně tento poloostrov nabízí?

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook