Istria

Istrie Rabac

10. 5. 2012, 10:54

Perla Istrie Rabac a zároveň skvost Kvarnerského zálivu je starobylá Rabac. Městečko si zachovalo svoji nefalšovanou malebnou tvář přívětivého rybářského místa pro turisty. Atmosféra komplexních krásných pláží s bílými oblázky je typickým obrazem pro Istrii Rabac.

Rabac Istrie

'Uchvatně čisté moře s typickou středomořskou vegetací a množství hospůdek s místními specialitami láká stále více turistů ze všech končin světa. Večerní projížďky na výletních lodích patří ke koloritu Istrie Rabac. Pohostinnost a srdečnost místních obyvatel dělá Istrii Rabac přitažlivým a atraktivním pro mnoho českých turistů. Istrie Rabac je přitažlivým místem pro dovolenou snů.


Istrie Rabac turistické středisko

Rabac je mimo jiné také turistickým střediskem s přístavem ležícím na jihovýchodním pobřeží Istrijského poloostrova. Leží v půvabné zátoce poblíž města Labin. Zátoka je obklopena bujnou vegetací s bílou oblázkovou pláží. Z malého městečka, které žilo převážně rybářstvím se postupem času díky výstavbě letních sídel stalo středisko moderního turistického ruchu s nádechem mondénního stylu. Promenáda podél břehu moře slouží k dětským projížďkám na kole nebo kolečkových bruslích. Istrie Rabac je ideální rodinnou dovolenou s dětmi. Kulinářské speciality a možnost sportovního vyžití přispěly k atraktivitě Rabacu jako místa pro skutečně dokonalou dovolenou.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Istrie Rabac a ubytování

Jako každé jiné a populární letovisko, tak také Rabac disponuje celou pestrou skálou typu ubytování pro zahraniční klientelu. Hotely jsou stále žádány jako jedno z nejpohodlnějších a nejluxusnějších ubytování během pobytové dovolené. Hotely se nacházejí poblíž pláží s nádherným a romantickým výhledem na moře. Popularitu a oblibu ubytovací formy si získaly apartmány. Apartmány jsou vybaveny standardně moderními domácími spotřebiči. Jsou vhodnou variantou pro rodiny s dětmi v nerušeném soukromí. Pro skupiny a vícečlenné rodiny jsou výhodou pronájmy celých domů. Naprosté pohodlí a luxusní komfort přispějí k vašemu pohodlí během celé pobytové dovolené u moře Istrie Rabac. Istrie Rabac a pohádkové moře na vás čekají také letos.

Zobrazení: 106333 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hotely Istrie

  15. 6. 2012, 13:19 | Diskuze (0)

  Istrie je jedou z velmi oblíbených oblastí Chorvatska, kde turisté tráví svou letní dovolenou u moře. Jedním z důvodů je dozajista i vysoká úroveň hotelů, ve kterých se na Istrii máte možnost ubytovat. Výběr je široký. Hotely na Istrii naleznete všude.

 • Istrie apartmány

  14. 5. 2012, 15:45 | Diskuze (0)

  Istrie je chorvatský poloostrov, kde už desetiletí tráví mnozí čeští turisté svou letní dovolenou. Jejich recenze svědčí o tom, že asi nejlepším typem ubytování na Istrii, jsou apartmány. Důvodů je mnoho.

 • Chorvatsko Istrie

  14. 5. 2012, 15:45 | Diskuze (0)

  O Istrii toho jistě již bylo napsáno tolik, že by to zaplnilo alespoň jednu rozlehlou knihovnu. Je to tak z dobrého důvodu, Istrie je jedním z nejatraktivnějších turistických regionů.

 • Dovolená Istrie

  14. 5. 2012, 15:43 | Diskuze (0)

  Největší Chorvatský poloostrov nabízí neskutečné zážitky, jaké si můžete představit. Dovolená Istrie nabízí pobyt v krásné přírodě, osloví každého, kdo se na poloostrově rozhodne uskutečnit pobytové zájezdy.

 • Istrie mapa

  14. 5. 2012, 15:41 | Diskuze (0)

  Istrie je poloostrov v Chorvastku, který nabízí spoustu vesniček, měst, turistických letovisek, která můžete během letní dovolené navštívit. Pojďme se pomyslně podívat na mapu Istrie. Co nám konkrétně tento poloostrov nabízí?

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook