Jakov

Jakov

14. 5. 2012, 15:42

Kam letos na dovolenou? Plánujete? Nevíte? Nechte si poradit! Recenze o Jakově zní jasně - v Jakově strávíte nádhernou dovolenou, plnou kulturních, sportovních i gastronomických zážitků. Nechte se zlákat, čtěte dál!

Jakov

Velmi oblíbené chorvatské letovisko Jakov leží v příjemném prostředí Pašmanského zálivu, asi 3 km od letoviska Biograd na Moru. To každý jednoduše vyčte z mapy Chorvatska. Co nám ale Jakov nabízí? Toto středně velké letovisko může nabídnout krásné čisté moře, oblázkové pláže, příjemnou zeleň, ale také promenádu s restauracemi, kavárnami, cukrárnami a bohatým sportovním vyžitím. Jakov zaručuje velmi příjemně strávenou dovolenou hlavně pro rodiny s dětmi.

Dovolená v Jakově

V Jakově opravdu velmi často tráví dovolenou rodiny s dětmi. Tomuto nahrává hned několik předností Jakova. Především se týkají místních pláží. Oblázkové pláže v Jakově jsou velmi pohodlné na ležení. Navíc poskytují dětem spoustu her, stavbiček. A večer nebudete vymetat písek z ručníků a všeho oblečení. Navíc se moře svažuje do hloubky jen velmi pozvolna - Jakov je místo, kde se nejedna ratolest naučila plavat.

Jakov gastronomie

Jakov je ale oblíbenou destinací nejen rodin s malými dětmi. Promenádu s mnoha restauracemi, kavárnami a cukrárnami jsme nezmiňovali už v úvodu jen tak pro nic za nic. Pokud patříte v těm, kteří si z dovolené touží odvézt i gastronomické zážitky a vzpomínky, rozhodně jeďte do Jakova. Restaurací a barů je v Jakově nejen mnoho, ale především každá z nich má tu svou specialitu.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Jakov aktivní odpočinek

Chcete během dovolené odpočívat aktivně? Jakov je opět velmi vhodnou volbou, kde ji strávit, i pro vás. Vyzkoušejte pod vedením odborníků něco zcela nového. Vodní lyže, windsurfing, potápění za podmořskými nádherami. Nebo se pokochejte krásami jakovského okolí z výšky - zkuste padák tažený za motorovou lodí. Nebo vsaďte na ozkoušenou klasiku a poznejte pobřeží a okolí Jakova ze sedla jízdního kola. Rovinatý terén zvládne doslova každý a půjčoven nejen jízdních kol ale i ostatního sportovního náčiní je v Jakově jen něco málo méně než restaurací. Vašemu vyžití v jakémkoli směru se prostě v Jakově meze nekladou.

Zobrazení: 105855 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Jakov

    14. 5. 2012, 15:42 | Diskuze (0)

    Kam letos na dovolenou? Plánujete? Nevíte? Nechte si poradit! Recenze o Jakově zní jasně - v Jakově strávíte nádhernou dovolenou, plnou kulturních, sportovních i gastronomických zážitků. Nechte se zlákat, čtěte dál!

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook