Kalábrie

Kalábrie Itálie

14. 5. 2012, 15:39

Potřebujete okamžitě vypnout, relaxovat, dobře se pobavit a poznat nové kraje a přátele? Italské Kalábrie je to pravé místo kam odjet na krásnou dovolenou, kde si dopřát pobytový zájezd plný slunce a vody.

Itálie Kalábrie

Kalábrie leží v Itálii, konkrétně v jižním cípu Apeninského poloostrova. Pokud se rozhodnete strávit dovolenou právě zde, čeká vás nádherný pobyt plný slunce, mořské vody, italského vína, oliv a bohaté historie. Spousta jihoitalských letovisek čeká právě na vás a vaše blízké.

Proč jet na dovolenou do Kalábrie?

Jaké překvapení vás čeká při pobytu na pobytovém zájezdu jižní Itálie Kalábrie?

Vedle nádherných pláží s jemným bílým pískem, sluncem zalitého moře a vynikajícího kvalitního ubytování v dosahu hladiny mořské vody vás čeká i nedotčená panenská příroda - prudké řeky, rozeklaná skaliska, hluboké strže, jeskyně i vodopády. Poznáte olivové háje, úrodná údolí s vinicemi a subtropickou květenu.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Kultura v Kalábrii

Čeká vás také svébytná kultura albánských přistěhovalců žijících v tomto nádherném kraji již od 15. století. Uskutečníte prohlídky malých italských městeček, ve kterých jakoby se zastavil čas. Pohostinnost místních obyvatel podtrhuje i místní kalábrijská kuchyně a místní gurmánské rarity.

Co pro vás vedle koupání a luxusního ubytování připravila místní letoviska

Vedle nádherných pláží se můžete také těšit na podmořský svět, který se vám přiblíží pomocí šnorchlování či potápění s akvalungem. Ani příznivci windsurfingu nebudou ochuzeni o adrenalinové zážitky. Pobřeží Tyrhénského i Jónského moře je pro tento sport jako stvořené, díky příjemnému a stálému větru.

Jaký typ zájezdu si pro pobyt Itálie Kalábrie vybrat

To je opravdu velmi jednoduchá věc, po různých referencích i diskuzích doporučujeme pobytový zájezd. Jen tak si můžete naplno vychutnat všechny přednosti Jihu Itálie - Kalábrie. A pokud využijte lákavých last minute slev, které najdete na internetu, není o čem přemýšlet. Přejeme Vám příjemný pobyt.

Tip: Nabízíme i zájezdy do dalších italských destinací. Najdete je zde.
Zobrazení: 102589 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Kalábrie last minute

  14. 5. 2012, 15:40 | Diskuze (0)

  Po dlouhé zimě touží většina z nás po slunci a teple. Letní dny jsou ještě daleko, a jarní únava nám neustále připomíná, že je třeba dopřát si chvíli odpočinku. Idylkou snad každého smrtelníka je dovolená u moře.

 • Ubytování Kalábrie

  14. 5. 2012, 15:40 | Diskuze (0)

  Kalábrie je jižní část Itálie, kterou ti, kteří už ji znají, směle srovnávají s krásami Toskánska či Provence. Nechte se zlákat recenzemi na webech cestovních kanceláří a objednejte si ubytování v Kalábrii!

 • Kalábrie Itálie

  14. 5. 2012, 15:39 | Diskuze (0)

  Potřebujete okamžitě vypnout, relaxovat, dobře se pobavit a poznat nové kraje a přátele? Italské Kalábrie je to pravé místo kam odjet na krásnou dovolenou, kde si dopřát pobytový zájezd plný slunce a vody.

 • Počasí Kalábrie

  14. 5. 2012, 15:39 | Diskuze (0)

  Chystáte se na dovolenou do Kalábrie a zajímá vás, jaké vás čeká počasí? Určitě, komu by se chtělo na dovolenou, aby zjitil, že počasí je v cílové destinace stejně špatné jako doma.

 • Kalábrie letecky

  14. 5. 2012, 15:39 | Diskuze (0)

  Tak sluneční paprsky už překonaly zimu a léto se blíží mílovými kroky! Je tedy na čase plánovat letní dovolenou! Co takhle zaletět si do Kalábrie. Recenze těch, kteří už tuto destinaci navštívili, svědčí o tom, že právě v Kalábrii strávíte dovolenou snů!

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook