Kalábrie

Kalábrie last minute

14. 5. 2012, 15:40

Po dlouhé zimě touží většina z nás po slunci a teple. Letní dny jsou ještě daleko, a jarní únava nám neustále připomíná, že je třeba dopřát si chvíli odpočinku. Idylkou snad každého smrtelníka je dovolená u moře.

Last minute Kalábrie

Ne každý si ale přes zimu poctivě šetřil, aby mohl vyrazit na drahou dovolenou. A zadlužovat se kvůli pár dnům v teple se nejeví jako nejrozumnější. Řešením pro každého mohou být takzvané last minute zájezdy. Jediným nedostatkem takové dovolené je, že nevíte datum odjezdu příliš dlouho dopředu. Nebývají ale spontánní rozhodnutí většinou nakonec ty nejlepší ?

Last minute zájezdy

Zájezdy takzvaně na poslední chvíli jsou nabízeny do nejrůznějších koutů světa. Češi však většinou volí dovolenou v Evropě, jelikož dopravu lze zajistit autobusem, nebo takzvaně po vlastní ose, což vyjde zpravidla levněji než cena letenky.

Kalábrie

Pokud toužíte navštívit slunečnou Itálii, rozhodně neprohloupíte zakoupením zájezdu do Kalábrie. Tato oblast bývá nejžádanější zejména díky svému tropickému podnebí, které zde panuje od dubna do října, což je způsobeno především jejím umístěním na samotný jih Apeninského poloostrova.

Geografie Kalábrie

Kalábrii omývají hned dvě moře a to Jónské a Tyrhénské, jež se mohou pyšnit neobyčejnou čistotou. Najdeme zde písčité i oblázkové pláže pokryté bílým, zlatým i tmavým pískem.

Této oblasti dominují 3 pohoří s názvem Polino, Sila a Aspromonte. Všechny se mohou pochlubit zejména jedinečnou faunou a flórou.

Naše smysly bezpochyby upoutají typická městečka s úzkými uličkami, které tu střídají sady s citrusovými plody, olivami a vinnou révou.

Oblast Kalábrie je rozdělena na 5 provincií. Hlavním městem je tu od roku 1970 Cantazaro.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Ubytování a vyžití v Kalábrii

Za největší rekreační centrum je považováno Mandatoriccio Mare, jenž lze doporučit především díky širokému vyžití. Recenze na tento komplex jsou většinou kladné, jelikož okolí je vhodné nejen pro rekreaci, ale i výlety a sport.Pobytové zájezdy do Kalábrie patří mezi nejoblíbenější z mnoha důvodů. Velkým lákadlem bývá poměrně nízká cena, krásná příroda a tolik vyhledávaný tropický nádech.Tip: Pokud sháníte zájezd last minute, můžete zkusit nabídku naší cestovní kanceláře Neantour, kterou naleznete zde
Zobrazení: 137735 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Kalábrie last minute

  14. 5. 2012, 15:40 | Diskuze (0)

  Po dlouhé zimě touží většina z nás po slunci a teple. Letní dny jsou ještě daleko, a jarní únava nám neustále připomíná, že je třeba dopřát si chvíli odpočinku. Idylkou snad každého smrtelníka je dovolená u moře.

 • Ubytování Kalábrie

  14. 5. 2012, 15:40 | Diskuze (0)

  Kalábrie je jižní část Itálie, kterou ti, kteří už ji znají, směle srovnávají s krásami Toskánska či Provence. Nechte se zlákat recenzemi na webech cestovních kanceláří a objednejte si ubytování v Kalábrii!

 • Kalábrie Itálie

  14. 5. 2012, 15:39 | Diskuze (0)

  Potřebujete okamžitě vypnout, relaxovat, dobře se pobavit a poznat nové kraje a přátele? Italské Kalábrie je to pravé místo kam odjet na krásnou dovolenou, kde si dopřát pobytový zájezd plný slunce a vody.

 • Počasí Kalábrie

  14. 5. 2012, 15:39 | Diskuze (0)

  Chystáte se na dovolenou do Kalábrie a zajímá vás, jaké vás čeká počasí? Určitě, komu by se chtělo na dovolenou, aby zjitil, že počasí je v cílové destinace stejně špatné jako doma.

 • Kalábrie letecky

  14. 5. 2012, 15:39 | Diskuze (0)

  Tak sluneční paprsky už překonaly zimu a léto se blíží mílovými kroky! Je tedy na čase plánovat letní dovolenou! Co takhle zaletět si do Kalábrie. Recenze těch, kteří už tuto destinaci navštívili, svědčí o tom, že právě v Kalábrii strávíte dovolenou snů!

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook