Kalábrie

Kalábrie letecky

14. 5. 2012, 15:39

Tak sluneční paprsky už překonaly zimu a léto se blíží mílovými kroky! Je tedy na čase plánovat letní dovolenou! Co takhle zaletět si do Kalábrie. Recenze těch, kteří už tuto destinaci navštívili, svědčí o tom, že právě v Kalábrii strávíte dovolenou snů!

Kalábrie letecky

Kalábrie patří k dovolenkovým destinacím, které jsou už léta na špičce v oblasti turistického ruchu. Mnozí z vás tam už jistě strávili dovolenou snů, často ne jen jednu. Kalábrie, tedy jižní část Itálie, je nádherná a umí si navíc vážit turistů, umí se o ně náležitě postarat. Jih Itálie je od naší republiky poměrně vzdálenou lokalitou, je tedy pohodlnější dopravit se do Kalábrie letecky.

Kalábrie - způsoby dopravy

Do Itálie jako takové už cestoval snad každý z nás. Vedle Chorvatska je právě Itálie nejčastějším cílem českých turistů. Dříve jsme většinou do Itálie jezdili autobusem nebo vlastním automobilem. Většinou se ale jednalo o pobytové zájezdy na sever Itálie. Výhody spojené s autobusovou nebo automobilovou dopravou do cíle naší cesty už ale dávno neplatí. Letecké cestování je stále levnější. O pohodlnosti nemluvě. A rychlost? Tu ani nelze srovnávat. Letecká forma přepravy prostě umožní dostat se rychleji, levněji, pohodlněji dál! Například do Kalábrie.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Kalábrie letecky - cena

Ceny za letenky jsou stále nižší a nižší a v kombinaci s pohodlím, rychlostí a pohodlností, kterou letecká forma dopravy poskytuje, už není na místě uvažovat o hodinách strávených v autobuse. Navíc spousta z vás už jistě nechce být závislá na termínech a naplněnosti takzvaných organizovaných hromadných pobytových zájezdů. Cestujete prostě na vlastní pěst. Není lepší nápad, než si objednat leteckou přepravu s dostatečným předstihem, a tudíž i velmi výraznou slevou z ceny. A vyrazit například právě do Kalábrie.

Kalábrie letecky - bez pobytu

Pokud si do Kalábrie koupíte pouze letenku, bude vaše dovolená mnohonásobně levnější než zmíněný "klasický pobytový zájezd". Navíc Kalábrie nabízí spoustu apartmánů i dalších ubytovacích kapacit, které není nutné objednávat předem. Můžete tak využít i slev za leteckou přepravu nazývané "last minute".

Tip: Nabízíme i zájezdy do dalších italských destinací. Najdete je zde.
Zobrazení: 137811 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Kalábrie last minute

  14. 5. 2012, 15:40 | Diskuze (0)

  Po dlouhé zimě touží většina z nás po slunci a teple. Letní dny jsou ještě daleko, a jarní únava nám neustále připomíná, že je třeba dopřát si chvíli odpočinku. Idylkou snad každého smrtelníka je dovolená u moře.

 • Ubytování Kalábrie

  14. 5. 2012, 15:40 | Diskuze (0)

  Kalábrie je jižní část Itálie, kterou ti, kteří už ji znají, směle srovnávají s krásami Toskánska či Provence. Nechte se zlákat recenzemi na webech cestovních kanceláří a objednejte si ubytování v Kalábrii!

 • Kalábrie Itálie

  14. 5. 2012, 15:39 | Diskuze (0)

  Potřebujete okamžitě vypnout, relaxovat, dobře se pobavit a poznat nové kraje a přátele? Italské Kalábrie je to pravé místo kam odjet na krásnou dovolenou, kde si dopřát pobytový zájezd plný slunce a vody.

 • Počasí Kalábrie

  14. 5. 2012, 15:39 | Diskuze (0)

  Chystáte se na dovolenou do Kalábrie a zajímá vás, jaké vás čeká počasí? Určitě, komu by se chtělo na dovolenou, aby zjitil, že počasí je v cílové destinace stejně špatné jako doma.

 • Kalábrie letecky

  14. 5. 2012, 15:39 | Diskuze (0)

  Tak sluneční paprsky už překonaly zimu a léto se blíží mílovými kroky! Je tedy na čase plánovat letní dovolenou! Co takhle zaletět si do Kalábrie. Recenze těch, kteří už tuto destinaci navštívili, svědčí o tom, že právě v Kalábrii strávíte dovolenou snů!

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook