Medulin

Medulin Chorvatsko

14. 5. 2012, 15:38

Přinesli jste si domů štos katalogů plných slunce? Respektive plánujete a vybíráte už nyní letní dovolenou. Nejen exotické destinace hýbou světem. Navštivte letos například "klasiku", zdaleka ale ne "nudu". Medulin v Chorvatsku je ta správná volba!

Medulin Chorvatsko

Pravdou je, že většina cestovních kanceláří se dnes snaží nalákat turisty do nejrůznějších exotických destinací. Otevírá se jich každý rok více a více. Ne vždy je ale "nové" to "nejlepší". A to nemluvíme jen o ceně. "Nové", exotické destinace jsou zpravidla také neověřené. Právě proto volme "klasiku", pokud si přejeme skutečně dovolenou bez starosti. "Klasika" chorvatského Medulinu však neznačí v žádném případě "nudu".


Medulin Chorvatsko - přednosti

Chorvatsko je zemí, kterou už navštívila asi většina z nás. Ale stále nám má co nabídnout. Asi největší výhodou je právě asi zmíněná ověřenost. V případě Chorvatska se můžeme spolehnout na fakt, že místní poskytovatelé ubytování a služeb si umí turistů vážit, mají s nimi zkušenosti, umí jim vyjít vstříc v každém ohledu tak, aby si je udrželi. Stačí si přečíst diskuse a recenze o chorvatském Medulinu, které jsou dostupné i na internetu, a dáte jistě za pravdu. S chorvatským Medulinem jste prostě spokojení a rádi se do něj i vracíte. Že Medulin ještě neznáte? Je na čase to změnit!


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Medulin Chorvatsko - lokace

Medulin leží v nejjižnější části Istrie při rozlehlém, velmi členitém a celkem mělkém Medulinském zálivu. Původně se ale jedná o zemědělské a rybářské městečko. Medulin má asi 2 OOO obyvatel a leží cca 10 kilometrů od daleko větší Puly. Díky tomu je Medulin velmi malebný, klidný, tradiční. Ale opět ne ve smyslu nudný! A pokud byste přece jen během dovolené zatoužili "po ruchu velkoměsta", do zmíněné Puly dorazíte za ruchem, zábavou či nákupy po pláži skoro pěšky.


Medulin v Chorvatsku je vhodný pro děti

Pro velmi dobré přírodní podmínky navštěvují Medulin s oblibou rodiny s dětmi. Tomuto faktu nahrává i další fakt - dno zálivu je písečné, moře je dostatečně dlouho mělké a v létě velmi brzo teplé. Letní sezóna v Medulinu už prostě klepe na dveře, tak se nechte zlákat!

Zobrazení: 105003 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Medulin Chorvatsko

    14. 5. 2012, 15:38 | Diskuze (0)

    Přinesli jste si domů štos katalogů plných slunce? Respektive plánujete a vybíráte už nyní letní dovolenou. Nejen exotické destinace hýbou světem. Navštivte letos například "klasiku", zdaleka ale ne "nudu". Medulin v Chorvatsku je ta správná volba!

  • Ubytování Medulin

    14. 5. 2012, 15:27 | Diskuze (0)

    Medulin, nejjižnější město Istrijského poloostrova nabízí velmi levné ubytování v soukromých apartmánech. Pokud jedete na Istrii vlastní dopravou je ubytování Medulin pro rodinnou dovolenou tím správným řešením.

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook