Nemira

Nemira Chorvatsko

18. 5. 2012, 16:05

Jestliže máte rádi přírodní a kulturní krásy Chorvatska, které ostatně patří mezi nejoblíbenější turistické destinace v Evropě, pak si zkuste pro svou dovolenou vybrat chorvatské městečko Nemira.

Nemira Chorvatsko

Městečko Nemira se rozkládá na jihu Chorvatska u oblíbené oblasti Makarská riviéra u Jadranského moře, které je mimo jiné oblíbené pro své příjemné podnebí a rozlehlé oblázkové pláže. V rámci Makarské riviery město Nemira leží na severozápadě, zhruba tři kilometry od města Omiš, a v této oblasti se nachází například také Baška Voda, Brela nebo Krkavica.Charakteristika Nemiry

Toto městečko, nebo spíše vesnička, byla původně jednou z mnoha rybářských vesnic, ale v dnešní době je v ní už vystavěno mnoho moderně zařízených vil a dalších objektů k ubytování a rekreaci. Výhodná je také jeho poloha, jelikož se nachází jen pár set metrů od frekventované magistrály, takže doprava do Nemiry je nekomplikovaná a také vhodná pro rodinnou dovolenou. Další výhodou je přítomnost turistické agentury přímo v Nemiře. V blízkém okolí se naskýtají příležitosti pro milovníky nočního života a aktivnější dovolené, tedy města Makarska, Omiš či Split – můžete zde navštívit spoustu barů, kaváren nebo středisek zaměřených na vodní sporty.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Dovolená v Nemiře

V Nemiře a bezprostředním okolí lze nalézt krásné oblázkové nebo štěrkové pláže, které jsou navíc místy zastíněny porostem borovic, které Vás skvěle skryjí před sluncem, které je zde po většinu času v roce intenzivní. Navíc je vstup do moře pozvolný, tudíž vhodný i pro děti nebo starší generace, někde je přístup k vodě po schodech nebo po cestičkách.

Výlety po okolí Nemiry

Místem nejvhodnějším pro výlety a zábavu je v okolí již zmíněné město Omiš. Jelikož je vzdáleno pouze tři kilometry od Nemiry, tak se do něj dostanete i příjemnou procházkou. Z Omiše pak můžete vyrazit například na výlet lodí (na ostrov Brač, Supetar aj.) procházkou k řece Celtina a do okolních vesniček apod.

Zobrazení: 175390 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Nemira Chorvatsko

    18. 5. 2012, 16:05 | Diskuze (0)

    Jestliže máte rádi přírodní a kulturní krásy Chorvatska, které ostatně patří mezi nejoblíbenější turistické destinace v Evropě, pak si zkuste pro svou dovolenou vybrat chorvatské městečko Nemira.

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook