Ostrov Ischia

Ostrov Ischia

14. 5. 2012, 15:38

První paprsky slunce, které skutečně přemohly uplynulou zimu vás zlákaly k plánování letní dovolené? Správně děláte. Letní dovolená objednaná s dostatečným předstihem vás bude stát daleko méně peněz! Navštivte letos třeba ostrov Ischia!

Ostrov Ischia

Proč zrovna ostrov Ischia ptáte se? Recenze a diskuse dostupné na webových stránkách cestovních kanceláří dokazují, že na ostrově Ischia skutečně strávíte letní dovolenou přesně podle svých představ. A to ať už jsou jakékoli. Nabídka typů ubytování a poskytovaných služeb je na ostrově Ischia dostatečně široká na to, aby uspokojila každé přání a představu o dovolené snů.


Ostrov Ischia - lokace

Navštivte letos třeba ostrov Ischia! Proč zrovna ostrov Ischia ptáte se? A možná dokonce i kde je ostrov Ischia? Jedná se o italský ostrov umístěný v neapolském zálivu. Původem jde o ostrov sopečný, ale nebojte. Sopka už dávno dávno spí geologickým spánkem. Ostrov Ischia je téměř kruhového tvaru a jedná se o osmý největší ostrov Itálie vůbec. Od neapolského přístavu je Ischia vzdálena pouhopouhých 33 kilometrů.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Možnosti na ostrově Ischia

Proč tolik zeměpisu a dějepisu na úvod? Asi pro utvoření představy o tom, že nabídka služeb osmého největšího ostrova Itálie bude dostatečně široká na to, aby vyhověla skutečně každému. Odvezte si nesčetně gastronomických zážitků a vzpomínek z místních restaurací, popřípadě barů. Nebo si objednejte pobytový zájezd do některého z luxusních hotelových komplexů, kterými ostrov Ischia samozřejmě také disponuje a nestarejte se během dovolené doslova o nic. Užijte si stravování podávané formou prohýbajících se švédských stolů čtyřiadvacet hodin denně.

Účastněte se zábavných a animačních programů připravených personálem hotelu, využijte nabízených sportovních aktivit zahrnutých přímo do ceny hotelu.

Ostrov Ischia - možnosti

Pokud nechcete strávit dovolenou "jen" v areálu hotelu, věřte, že ostrov Ischia se svými téměř 50 kilometry čtverečními vám nabídne mnoho a mnoho míst, která stojí za to navštívit. Historické budovy, malebné vesničky, termální prameny související se sopečným původem ostrova, nekonečné pláže. Nechte se zlákat ostrovem Ischia!

Zobrazení: 106344 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Ostrov Ischia

    14. 5. 2012, 15:38 | Diskuze (0)

    První paprsky slunce, které skutečně přemohly uplynulou zimu vás zlákaly k plánování letní dovolené? Správně děláte. Letní dovolená objednaná s dostatečným předstihem vás bude stát daleko méně peněz! Navštivte letos třeba ostrov Ischia!

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook