ostrov Krk

Ostrov Krk ubytování

14. 5. 2012, 15:37

Chorvastký ostrov Krk má asi 68 osad a v každé z nich naleznete nesčetně možností a variant ubytování. Chorvatsko je dávno ověřenou dovolenkovou destinací, kde se máte možnost ubytovat a strávit dovolenou snů.

Ostrov Krk ubytování

Do Chorvatska jezdíme trávit dovolenou už dlouhá léta. A Chorvatský ostrov Krk je destinací, kde si turistů opravdu umí vážit, umí se o ně postarat, mají jim co nabídnout. Recenze a diskuse na internetu svědčí o tom, že ubytování na Krku si můžete objednat a zajistit na jakékoli úrovni, za jakoukoli cenu. Tyto dva faktory spolu samozřejmě při volbě ubytování souvisí.

Ostrov Krk ubytování v osadách

Ve zmíněných téměř sedmdesáti osadách na Krku naleznete ubytování nejrůznějšího typu. Asi cenově nejdostupnější variantou je ubytování ve stanech v kempech. Nízké cena za takové ubytování však zdaleka neznamená nepohodlí. Stany jsou nezřídka vybaveny dokonce i malou kuchyňkou. Součástí kempů je zcela samozřejmě sociální zařízení, popřípadě kuchyňka veřejná. Podobně levnou variantou ubytování na Krku jsou ubytovny. Opět v nich zpravidla máte i možnost vaření.

Ostrov Krk ubytování v hotelových komplexech

Pokud toužíte na dovolené na Krku zažít skutečný luxus, nechte si v recenzích a diskusích doporučit některý z hotelových komplexů. Do ceny za ubytování v nich je často zahrnuto stravování, které probíhá čtyřiadvacet hodin denně. Z dovolené z Krku si tak odvezete i spoustu gastronomických zážitků a vzpomínek. Ubytování v hotelu se stravou vám umožní ochutnávat po celý den nejrůznější chorvatské speciality.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Ostrov Krk ubytování - apartmány

Asi nejoblíbenějším typem ubytování na ostrově Krk jsou apartmány. Apartmány jsou totiž příjemným kompromisem ceny a poskytovaných služeb. Tento typ ubytování totiž nabízí možnost vaření ve vlastní kuchyňce, kterou jsou apartmány na Krku zpravidla vybaveny. Ušetříte tak spoustu peněz například na to, že si pak několikrát během dovolené vyrazíte na skutečnou chorvatskou specialitu do některé z místních restaurací. Další výhodou apartmánů je to, že nemusíte shánět ubytování předem. Seženete ho i po příjezdu na Krk bez problémů.

Ubytování na ostrově Krk

Naše cestovní kancelář Nean Tour nabízí ubytování na ostrově Krk v Chorvatsku za skvělé ceny. Více informací o jednotlivých nabízených zájezdech získáte kliknutím na jeden ze zájezdů níže.

Zobrazení: 144406 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Ostrov Krk ubytování

    14. 5. 2012, 15:37 | Diskuze (0)

    Chorvastký ostrov Krk má asi 68 osad a v každé z nich naleznete nesčetně možností a variant ubytování. Chorvatsko je dávno ověřenou dovolenkovou destinací, kde se máte možnost ubytovat a strávit dovolenou snů.

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook