Pirovac

Pirovac Chorvatsko

14. 5. 2012, 15:44

Toužíte v létě zažít dovolenou zcela bez starostí? Zvolte jako cíl svého putování například Chorvatsko. V letovisku Pirovac zaručeně strávíte dovolenou přesně takovou, o jaké sníte, jakou si představujete a vyberete!

Chorvatsko Pirovac

Ne vždy se vyplatí volit to nejnovější, nejmodernější, nejexotičtější. Pravda je, že spousta cestovních kanceláří vás dnes láká za dobrodružstvím v těch nejexotičtějších oblastech po celém světě. Tyto destinace však nejsou prověřeny. Především plánujete-li dovolenou s dětmi, doporučujeme vyrazit právě tam, kde už to znáte. Například do Chorvatska, do Pirovacu.

Chorvatsko

Asi málokdo z vás může říci, že ještě nikdy nebyl v Chorvatsku. Chorvatsko je ověřená klasika, zdaleka ale nějaká rutina. Chorvatsko je země velká a především pestrá. Chcete zažít dovolenou strávenou opravdu v klidu? Ti, kteří už v Chorvatsku byli, vědí proč ve svých recenzích tuto destinaci doporučují. Fakt, že se tam sami velmi často vracejí, budiž toho důkazem. Nechte se recenzemi zlákat k cestě do Chorvatska!


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Pirovac Chorvatsko

Pirovac je malý přístav a méně známé letovisko při stejnojmenném zálivu. Ležící při Jadranské magistrále 21 km severozápadně od o něco většího Šibeniku. Jedná se tedy o velmi klidné městečko. Pokud ovšem zatoužíte po zábavě ve větší míře, nákupech a podobně, výletu do Šibeniku samozřejmě nic nebrání. Pokud s sebou na dovolenou berete malé děti, klid Pirovacu jistě velmi oceníte. Další plus pro pobyt s ratolestmi jsou pláže a moře v chorvatském Pirovacu. Pirovac má pěkné oblázkové pláže hlavně v zátokách Sitnica, Vrulje, Vrilo, Makirina a na ostrůvku Sustipanac.

Pirovac Chorvatsko - regenerační možnosti

Pirovac ale není jasnou volbou pouze pro děti. Dospělí a především starší lidé jistě ocení další nabídku přírody i služeb. V Makirině je léčivé bahno, běžně hosty využívané. Rozšířené jsou v Pirovacu i sporty - například windsurfing. Pirovac je baštou malé kopané v Dalmácii, každé léto se tu pořádá několik turnajů - to možná pro tatínky, které už nebude bavit opalování na pláži. Pirovac prostě vyhovuje každému.

Zobrazení: 109223 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Pirovac Chorvatsko

    14. 5. 2012, 15:44 | Diskuze (0)

    Toužíte v létě zažít dovolenou zcela bez starostí? Zvolte jako cíl svého putování například Chorvatsko. V letovisku Pirovac zaručeně strávíte dovolenou přesně takovou, o jaké sníte, jakou si představujete a vyberete!

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook