Kalábrie

Počasí Kalábrie

14. 5. 2012, 15:39

Chystáte se na dovolenou do Kalábrie a zajímá vás, jaké vás čeká počasí? Určitě, komu by se chtělo na dovolenou, aby zjitil, že počasí je v cílové destinace stejně špatné jako doma.

Počasí Kalábrie

Velikonoce se co se týče počasí příliš nevydařily - spíše odpovídaly Vánocům, a na některých místech republiky napadlo více sněhu, než za celou zimu. Komu by se nechtělo odletět, jako tažní ptáci do teplých krajin? Jednou z oblíbených turistických destinací je italská Kalábrie, kde dnes opravdu jaro vypadá tak, jak vypadat má.

Jarní Kalábrie

Narozdíl od Českých končin vám opravdu nehrozí, že na návštěvu Kalábrie byste se potřebovali vybavit teplým kulichem, svetrem od babičky a lahví slivovice. V dubnu se připravte na příjemné jarní počasí s teplotami mezi patnácti a dvaceti stupni Celsia. Na koupání to asi ještě není, ale pokud máte v plánu se jet podívat do Itálie na památky, projít se městem a přitom se nepotit jako myš, lepší počasí si nemůžete přát. A Kalábrie to nejsou jenom pláže. Koncentrace památek, pravda, není taková jako na severu Itálie, ale stále máte možnost navštívit spoustu kouzelných městeček a vychutnat si vyhlášenou kalábrijskou kuchyni a víno. A to vše za rozumnou cenu, Kalábrie nebyla nikdy drahým regionem. Nebojte se, že by vám zdejší pobyt učinil průvan v peněžence.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Letní Kalábrie

Pravá turistická sezona, ale začíná v Kalábrii s oteplením, tak v půlce května. Čili, pokud už se těšíte na sladké nicnedělání na italské pláži, máte nejvyšší čas si zajistit pobytový zájezd. Navíc, jak jistě víte, v létě o prázdninách bývají nejen nejvyšší teploty, ale i nejvyšší ceny zájezdů, takže pokud chcete ušetřit, jistě se vám květnová či červnová dovolená vyplatí, navíc se vyhnete i těm největším návalům. Také už se těšíte, až odjede z české zimy a plískanic do tepla? Autor těchto řádků se vám nediví a také se těší.Tip: Nabízíme i zájezdy do dalších italských destinací. Najdete je zde.
Zobrazení: 162904 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Kalábrie last minute

  14. 5. 2012, 15:40 | Diskuze (0)

  Po dlouhé zimě touží většina z nás po slunci a teple. Letní dny jsou ještě daleko, a jarní únava nám neustále připomíná, že je třeba dopřát si chvíli odpočinku. Idylkou snad každého smrtelníka je dovolená u moře.

 • Ubytování Kalábrie

  14. 5. 2012, 15:40 | Diskuze (0)

  Kalábrie je jižní část Itálie, kterou ti, kteří už ji znají, směle srovnávají s krásami Toskánska či Provence. Nechte se zlákat recenzemi na webech cestovních kanceláří a objednejte si ubytování v Kalábrii!

 • Kalábrie Itálie

  14. 5. 2012, 15:39 | Diskuze (0)

  Potřebujete okamžitě vypnout, relaxovat, dobře se pobavit a poznat nové kraje a přátele? Italské Kalábrie je to pravé místo kam odjet na krásnou dovolenou, kde si dopřát pobytový zájezd plný slunce a vody.

 • Počasí Kalábrie

  14. 5. 2012, 15:39 | Diskuze (0)

  Chystáte se na dovolenou do Kalábrie a zajímá vás, jaké vás čeká počasí? Určitě, komu by se chtělo na dovolenou, aby zjitil, že počasí je v cílové destinace stejně špatné jako doma.

 • Kalábrie letecky

  14. 5. 2012, 15:39 | Diskuze (0)

  Tak sluneční paprsky už překonaly zimu a léto se blíží mílovými kroky! Je tedy na čase plánovat letní dovolenou! Co takhle zaletět si do Kalábrie. Recenze těch, kteří už tuto destinaci navštívili, svědčí o tom, že právě v Kalábrii strávíte dovolenou snů!

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook