Podgora

Počasí Podgora

14. 5. 2012, 15:44

Pokud už se skutečně nemůžete dočkat teplého počasí, vyrazte do chorvatské Podgory. Počasí vás už nyní velmi příjemně překvapí. Sluneční paprsky sílí, voda v moři je den ode dne teplejší. Jeďte ze letním počasím.

Podgora počasí

Počasí ve většině letoviscích v chorvatské Dalmácii, kde se nachází i právě Podgora, momentálně odpovídá našemu květnovému či červnovému počasí. Teploty jsou ideální k tomu, abyste si užili sluníčka do sytosti, ale bez obav z přehřátí či úpalu. Koupání v moři sice bude vyžadovat trochu otužilosti, ale slaná voda je skutečně den ode dne teplejší a teplejší.


Počasí Podgora - teploty

Teploty v Podgoře se nyní pohybují kolem velmi příjemné dvacítky. Samozřejmě, že na přímém sluníčku na pláži ještě mnohem výše. Čerpat sluneční energii ze stále sílících paprsků vám tedy skutečně nic nebrání už v současné době. Počasí v Podgoře je momentálně ideální pro ty z vás, kteří netouží po výhni v plné sezóně.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Počasí Podgora - jaro

Máte rádi teplo, ale ne vyloženě vedro? Vyrazte do Podgory už nyní. Například pro starší turisty, kteří mnohdy hůře snáší opravdu vysoké letní teploty, je teď ideální doba pro dovolenou. Počasí je už teplé, vítr příjemně vlahý. Nehrozí však žádné teplotní rekordy ani počasí, které by omezovalo například pohyb starších lidí, nebo celkově těch, kdo hůře snáší skutečné vedro. Ideální doba pro dovolenou v Podgoře je nyní i pro rodiny s malými dětmi. Ratolesti jsou většinou tak nadšené vlnami a slanou vodou, že je vůbec nenapadne, že by snad mohla být o trochu teplejší. A rodiče se nemusí obávat úpalu, úžehu, spálenin od slunce a podobně.Vedle mírného a velmi příjemného počasí bude mít dovolená strávená v Podgoře už nyní, mimo hlavní sezónu, i mnoho dalších výhod. Jednak se vyhnete davům turistů. Všude na plážích i ve městě budete mít dostatek prostoru, nehrozí žádné fronty ani boje o místo ve stínu a podobně. Dovolená mimo hlavní sezónu bude tak o dost levnější. Tak toho využijte a buďte klidně nedočkaví a jeďte do Podgory už nyní!


Zobrazení: 148000 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Počasí Podgora

  14. 5. 2012, 15:44 | Diskuze (0)

  Pokud už se skutečně nemůžete dočkat teplého počasí, vyrazte do chorvatské Podgory. Počasí vás už nyní velmi příjemně překvapí. Sluneční paprsky sílí, voda v moři je den ode dne teplejší. Jeďte ze letním počasím.

 • Podgora ubytování

  14. 5. 2012, 15:43 | Diskuze (0)

  Pokud hledáte nezapomenutelné zážitky a skvělou dovolenou, pak Vám mohu doporučit právě Chorvatsko, mohu Vám garantovat kupu pozitivních vzpomínek.

 • Podgora apartmány

  14. 5. 2012, 15:43 | Diskuze (0)

  Plánujete dovolenou? Kam? Kdy? S kým? Na jak dlouho? Za jakou cenu? Co stravování? Ubytování? To je otázek, které člověk při plánování letní dovolené musí zodpovědět. Naštěstí se jedná o rozhodování veskrze příjemné.

 • Podgora pláže

  14. 5. 2012, 15:41 | Diskuze (0)

  Podgora je letovisko v Chorvatsku, které turisté milují především díky plážím. Ne, že by ale pláž bylo to jediné, co chorvatská Podgora může nabídnout. Vyrazte do Podgory nejen na pláže! Přesvědčte se o tom!

 • Podgora

  14. 5. 2012, 15:39 | Diskuze (0)

  Neváhejte a navštivte srdce Dalmácie, oblast Podgora. Objevíte nejkrásnější místo Makarské riviéry posazené mezi svěží olivové a borovicové háje s fascinující kulisou strmých skalnatých vrcholků Biokova.

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook