Poreč

Počasí Poreč

14. 9. 2012, 15:36

Pokud se chystáte ještě na poslední chvíli odjet na adriatické pobřeží, je zde dobrá zpráva. Počasí v Poreči pro vás chystá velmi příjemné dny, vhodné pro koupání, vodní sporty, společenské akce, relaxaci i poznávací turistiku

Počasí Poreč

I v příjemném babím létě můžete strávit příjemnou a uklidňující dovolenou last minute Poreč. Chladnější noci či rána, nebrání koupání v blankytném moři či vyhřívaných bazénech v místních letoviscích. Pro milovníky vodních sportů je velmi široká nabídka od potápění, při kterém můžete navštívit nádherný podmořský svět, který vám umožní dovolená Poreč.


Ubytování Poreč

Ubytování Poreč je pro vás zajištěno v příjemných hotelích či bungalovech

Hotely v Poreči nabízí možnost polopenze či vlastní stravy s dopravou autobusem či vlastní vozidlem. Cena těchto last minute je velmi příznivá, například cestovní kancelář Nean Tour je specialistou na tuto lokalitu. Tato CK má již dvacetiletou zkušenost s těmito zájezdy a o jejích kvalitách svědčí řada kladných referencí, které můžete získat od jejích stávajících klientů. Dovolená v Poreči nabízí mimo koupání a potápění i další kvalitní aktivity pro své návštěvníky.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Sportovní vyžití v Poreči

Vyznavači adrenalinových sportů mohou využít například v blízkosti moře postavenou dráhu pro závody motokár, a to nejen pro dospělé, ale i vaše děti mají možnost vyzkoušet, jak se s motokárou dá jezdit. Pokud milujete jízdu na kole, je dovolená Poreč pro vás jako stvořená. Pro milovníky cyklistiky se Poreč stává přímo rájem. Nepřeberné množství cyklistických stezek zaručuje, že vaše dovolená bude nádherným zážitkem. A ještě vás může těšit, že stezky vedou v blízkosti moře, takže zdravý mořský vzduch působí blahodárně na unavené plíce. Užijte si to, vždyť na tomto pobřeží probíhají i některé etapy Giro d´Italia.

Nean Tour pro vás vybral opravdu lákavou nabídku na pozdní letní dovolenou. Poreč hotely i apartmány jsou pro vás připraveny a vy v nich můžete strávit při krásném pozdně letním počasí opravdu nezapomenutelnou dovolenou se svou rodinou či přáteli.

Zájezdy do Poreče

Pokud máte zájem o ubytování v chorvatském Poreči, můžete si vybrat z nabídky zájezdů naší cestovní kanceláře Nean Tour. Níže si můžete o vybraném zájezdu dozvědět více kliknutím na jeho náhled. Kompletní nabídku naleznete zde.

Zobrazení: 163093 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Poreč Zelená laguna

  16. 10. 2012, 13:32 | Diskuze (0)

  Jen zavřete oči a vyslovte Poreč Zelená laguna. Vaše představivost vás určitě překvapí, nádherné klidné moře s barvou vody zbarvenou od modré barvy do zelené. Lehký vánek ve vlasech a příjemné pohlazení podzimním sluncem

 • Chorvatsko apartmány Poreč

  3. 10. 2012, 13:27 | Diskuze (0)

  Ubytování v apartmánech klidného Istrijského letoviska s bohatou minulostí, zajímavou architekturou a vstřícnými obyvateli čeká na turisty v Poreči. Dovolená v Istrii je určitě zajímavá svou cenou v akci last minute Poreč.

 • Počasí Poreč

  14. 9. 2012, 15:36 | Diskuze (0)

  Pokud se chystáte ještě na poslední chvíli odjet na adriatické pobřeží, je zde dobrá zpráva. Počasí v Poreči pro vás chystá velmi příjemné dny, vhodné pro koupání, vodní sporty, společenské akce, relaxaci i poznávací turistiku

 • Ubytování Poreč

  14. 9. 2012, 15:35 | Diskuze (0)

  Poreč je město s bohatým kulturním a historickým dědictvím. Porečská riviera se táhne zhruba v pásu 37 km. Čisté a úhledné pláže jsou bonusem pro Poreč. Ubytování Poreč nabízí širokou paletu ubytovacích zařízení, kde i ten nejnáročnější turista si určitě vybere.

 • Dovolená Poreč

  14. 9. 2012, 15:35 | Diskuze (0)

  Chorvatsko je oblíbená destinace, kde mnoho Čechů tráví svoji letní dovolenou. Díky krásné přírodě a klimatickým podmínkám sem přijíždějí už v květnu či červnu a sezóna zde končí až v září nebo začátkem října. Z bohaté nabídky letovisek si vybere každý. Což takhle zkusit třeba Poreč?

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook