Podgora

Podgora pláže

14. 5. 2012, 15:41

Podgora je letovisko v Chorvatsku, které turisté milují především díky plážím. Ne, že by ale pláž bylo to jediné, co chorvatská Podgora může nabídnout. Vyrazte do Podgory nejen na pláže! Přesvědčte se o tom!

Pláže Podgora

Přímo v Podgoře je krásná, i když poměrně úzká pláž. Je tvořena z drobných oblázků a písku. Právě tato kombinace návštěvníka přímo vybízí ke koupání. Navíc je tato malebná pláž v Podgoře obklopena spoustou zeleně. Díky tomu není problém najít si dostatek stínu, pokud s sebou máte na pláži například malé děti nebo i vy osobně máte slunečních paprsků tak trochu přespříliš.


Hlavní pláž Podgora

Hlavní část pláže v Podgoře se nachází přímo pod pobřežní komunikací. Díky tomu ji velmi snadno najdete. Pláž je velmi dobře přístupná například i starším lidem, respektive těm, kteří mají problémy s pohybem. Na severozápad a na jihovýchod se pak táhnou další užší pruhy stíněných pláží. Vřele je doporučujeme rodinám s dětmi. Moře se do hloubky svažuje jen velmi velmi pozvolna. Kombinace písku a oblázků na pláži poskytne pohodlné ležení dospělým i materiál ke stavění hradů a zámků s písku dětem.

Sportovní možnosti

Na plážích v Podgoře ale zdaleka jen neležte. Sportujte. Podgora má výborné podmínky pro vodní sporty. Například vyzkoušejte windsurfing, jachting, potápění, vodní lyžování. Nebojte, samozřejmě vždy pod odborným vedením zkušených instruktorů. Nebo zvolte tradičnější aktivity přímo na pláži - tenis, basketbal, malou kopanou, plážový volejbal. Na pláži v Podgoře naleznete nejednu půjčovnu sportovních potřeb.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Noční plážový život

Pláže v chorvatské Podgoře žijí nejen přes den, mají i pestrý noční život. Pokud toužíte po ruchu, zábavě a společnosti do noci či časných ranních hodin, vyrazte určitě alespoň jednou během dovolené na diskotéku konanou přímo na pláži. Nebo zvolte variantu koncertu konaného na pláži. Jen pozor - koupání je v noci během konání takových akcí většinou zakázané. Nebo si užijte svit měsíce nad pláží v Podgoře při zcela soukromém pikniku. Fantazii se meze nekladou.


Zobrazení: 110424 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Počasí Podgora

  14. 5. 2012, 15:44 | Diskuze (0)

  Pokud už se skutečně nemůžete dočkat teplého počasí, vyrazte do chorvatské Podgory. Počasí vás už nyní velmi příjemně překvapí. Sluneční paprsky sílí, voda v moři je den ode dne teplejší. Jeďte ze letním počasím.

 • Podgora ubytování

  14. 5. 2012, 15:43 | Diskuze (0)

  Pokud hledáte nezapomenutelné zážitky a skvělou dovolenou, pak Vám mohu doporučit právě Chorvatsko, mohu Vám garantovat kupu pozitivních vzpomínek.

 • Podgora apartmány

  14. 5. 2012, 15:43 | Diskuze (0)

  Plánujete dovolenou? Kam? Kdy? S kým? Na jak dlouho? Za jakou cenu? Co stravování? Ubytování? To je otázek, které člověk při plánování letní dovolené musí zodpovědět. Naštěstí se jedná o rozhodování veskrze příjemné.

 • Podgora pláže

  14. 5. 2012, 15:41 | Diskuze (0)

  Podgora je letovisko v Chorvatsku, které turisté milují především díky plážím. Ne, že by ale pláž bylo to jediné, co chorvatská Podgora může nabídnout. Vyrazte do Podgory nejen na pláže! Přesvědčte se o tom!

 • Podgora

  14. 5. 2012, 15:39 | Diskuze (0)

  Neváhejte a navštivte srdce Dalmácie, oblast Podgora. Objevíte nejkrásnější místo Makarské riviéry posazené mezi svěží olivové a borovicové háje s fascinující kulisou strmých skalnatých vrcholků Biokova.

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook