Podgora

Podgora ubytování

14. 5. 2012, 15:43

Pokud hledáte nezapomenutelné zážitky a skvělou dovolenou, pak Vám mohu doporučit právě Chorvatsko, mohu Vám garantovat kupu pozitivních vzpomínek.

Ubytování Podgora

Pokud se obáváte vysokých cen, pak jsou Vaše obavy zbytečné. V chorvatské Podgoře se nachází velké množství kempů, hotelů a různých ubytoven. Výběr je opravdu široký.


Zajímavosti z Podgory

Podgora je rozmanité chorvatské město, ležící na pobřeží Jadranu, zároveň je i součástí Makarské riviéry. Mořská voda je velice čistá, což podporuje život delfínů, které můžete spatřit na vlastní oči. Užívat si přírody můžete na oblázkových plážích. V internetových recenzích zcela určitě najdete doporučení pro pobytové zájezdy. Výhodné rozpoložení Podgory Vám umožňuje uskutečnit výlet do nedalekého Splitu či Dubrovníku, která jsou historicky velmi bohatá, pokud máte rádi nakupování jak už suvenýrů, či jiných maličkostí, pak je pro Vás tento typ výletu ideální.

Turistika v Podgoře

Pokud se více zajímáte o turistiku, pak můžete navštívit blízké vrcholky pohoří Bikovo, jistě Vás potěší i zdejší národní park. Milovníci přírody jistě ocení velké množství olivovníků a borovic, což napovídá o tom, že ovzduší je velmi čisté a zdravé pro Vaše dýchací cesty a jistě pomůže i astmatikům alespoň částečně vyřešit zdravotní komplikace. Pokud jste mladí a máte rádi večírky, pak můžete zavítat do místních barů, tanečních teras nebo diskoték, které se nacházejí i v nedalekém Splitu. Místní obyvatelstvo je velmi vřelé a otevřené, takže noční potulky jsou zcela bezpečné.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Ubytování v Podgoře

Pokud se chcete dobře a levně ubytovat, pak máte velkou škálu výběru a to od luxusních hotelů po privátní apartmány nebo bungalovy rodinného typu. Vše záleží jen na Vás a jen na tom, co máte rádi, tak neváhejte a navštivte střed Dalmácie.


Zobrazení: 132352 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Počasí Podgora

  14. 5. 2012, 15:44 | Diskuze (0)

  Pokud už se skutečně nemůžete dočkat teplého počasí, vyrazte do chorvatské Podgory. Počasí vás už nyní velmi příjemně překvapí. Sluneční paprsky sílí, voda v moři je den ode dne teplejší. Jeďte ze letním počasím.

 • Podgora ubytování

  14. 5. 2012, 15:43 | Diskuze (0)

  Pokud hledáte nezapomenutelné zážitky a skvělou dovolenou, pak Vám mohu doporučit právě Chorvatsko, mohu Vám garantovat kupu pozitivních vzpomínek.

 • Podgora apartmány

  14. 5. 2012, 15:43 | Diskuze (0)

  Plánujete dovolenou? Kam? Kdy? S kým? Na jak dlouho? Za jakou cenu? Co stravování? Ubytování? To je otázek, které člověk při plánování letní dovolené musí zodpovědět. Naštěstí se jedná o rozhodování veskrze příjemné.

 • Podgora pláže

  14. 5. 2012, 15:41 | Diskuze (0)

  Podgora je letovisko v Chorvatsku, které turisté milují především díky plážím. Ne, že by ale pláž bylo to jediné, co chorvatská Podgora může nabídnout. Vyrazte do Podgory nejen na pláže! Přesvědčte se o tom!

 • Podgora

  14. 5. 2012, 15:39 | Diskuze (0)

  Neváhejte a navštivte srdce Dalmácie, oblast Podgora. Objevíte nejkrásnější místo Makarské riviéry posazené mezi svěží olivové a borovicové háje s fascinující kulisou strmých skalnatých vrcholků Biokova.

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook