Podgora

Podgora

14. 5. 2012, 15:39

Neváhejte a navštivte srdce Dalmácie, oblast Podgora. Objevíte nejkrásnější místo Makarské riviéry posazené mezi svěží olivové a borovicové háje s fascinující kulisou strmých skalnatých vrcholků Biokova.

Oblázkové pláže Podgora

Oblast Podgora a její oblázkové pláže v ekologicky čistém prostředí lákají tisíce turistů, aby zde strávili nezapomenutelné pobytové zájezdy. Prostor bez hranic, dostatek stínu, krásná promenáda po pláži a v přilehlých uličkách Podgory, s kavárničkami a malými obchůdky a milými obyvateli lákají turisty k pobytu v tomto překrásném místě Makarské riviéry.


Čistá mořská voda je rájem nejen pro turisty

Právě turisté se mohou přesvědčit na vlastní oči o čistotě zdejšího moře, často se totiž mohou stát svědky delfíního reje v blízkosti pobřeží, na kterém jsou nádherné oblázkové pláže. Výskyt těchto mořských savců, velmi citlivých na životní prostředí jen potvrzuje výjimečnost Podgory, součásti Makarské riviéry. Stovky kladných recenzí, obsahují různé internetové diskuze spokojených návštěvníků, kteří doporučují Podgoru, jako ideální místo pro pobytové zájezdy.

Pobytové zájezdy v Podgoře ale nejsou jednotvárné

Mnoho turistů si pod pojmem pobytový zájezd představí polehávání na pláži pod slunečníkem a občasné smočení rozpálené kůže v mořské vodě. Na Makarské riviéře to ovšem neplatí. Podgora díky své poloze nabízí turistům i návštěvu blízko ležícího Splitu či Dubrovníku. Obě tato města mají bohatou historii a můžou nabídnout vedle historických památek i místa k pobavení či pohodlným nákupům. Milovníci turistiky pak mohou navštívit i blízké vrcholky pohoří Bikovo, které je zároveň i národním přírodním parkem.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Ubytování na Makarské riviéře v Podgoře je velmi příjemné

Podgora nabízí různé možnosti ubytování, od přepychových hotelů až k možnosti ubytování v privátních apartmánech či bungalovech rodinného typu. Cena za ubytování je přijatelná pro každého návštěvníka podle jeho požadavků na kvalitu služeb a na pláž to máte jen pár kroků.


Zobrazení: 125270 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Počasí Podgora

  14. 5. 2012, 15:44 | Diskuze (0)

  Pokud už se skutečně nemůžete dočkat teplého počasí, vyrazte do chorvatské Podgory. Počasí vás už nyní velmi příjemně překvapí. Sluneční paprsky sílí, voda v moři je den ode dne teplejší. Jeďte ze letním počasím.

 • Podgora ubytování

  14. 5. 2012, 15:43 | Diskuze (0)

  Pokud hledáte nezapomenutelné zážitky a skvělou dovolenou, pak Vám mohu doporučit právě Chorvatsko, mohu Vám garantovat kupu pozitivních vzpomínek.

 • Podgora apartmány

  14. 5. 2012, 15:43 | Diskuze (0)

  Plánujete dovolenou? Kam? Kdy? S kým? Na jak dlouho? Za jakou cenu? Co stravování? Ubytování? To je otázek, které člověk při plánování letní dovolené musí zodpovědět. Naštěstí se jedná o rozhodování veskrze příjemné.

 • Podgora pláže

  14. 5. 2012, 15:41 | Diskuze (0)

  Podgora je letovisko v Chorvatsku, které turisté milují především díky plážím. Ne, že by ale pláž bylo to jediné, co chorvatská Podgora může nabídnout. Vyrazte do Podgory nejen na pláže! Přesvědčte se o tom!

 • Podgora

  14. 5. 2012, 15:39 | Diskuze (0)

  Neváhejte a navštivte srdce Dalmácie, oblast Podgora. Objevíte nejkrásnější místo Makarské riviéry posazené mezi svěží olivové a borovicové háje s fascinující kulisou strmých skalnatých vrcholků Biokova.

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook