Poreč

Poreč apartmány

14. 5. 2012, 15:37

Poreč je malé městečko na západním pobřeží istrijského poloostrova v Chorvatsku. Mnozí z vás už v některém z porečských apartmánů jistě strávili nejednu letní dovolenou. Recenze svědčí o tom, že spokojenou.

Apartmány Poreč

Poreč není město nějak velké, zato malebné. Má skutečně na co vás zlákat k rozhodnutí připojit se k těm, kteří v Poreči strávili dovolenou snů. A to nejen co se historie a kultury týká. I služby jsou v Poreči na takové úrovni, že splní každý váš sen a přání. Možností ubytování nabízí Poreč mnoho. Nejčastější volbou je ubytování v různých apartmánech.


Ubytování v Poreči

Ubytování v apartmánech v Poreči je velmi oblíbené. Apartmány jsou totiž velmi výhodným a rozumným kompromisem, co se ceny i nabízených služeb týká. Ubytování v apartmánu je jistě příjemnější než bydlení ve stanu nebo některé z ubytoven. Tuto variantu ubytování doporučujeme spíše těm, kteří Porečí jen projíždějí během cestování po Chorvatsku. Pokud jste si koupili do Chorvatska pobytový zájezd, doporučují i recenze a diskuze na internetu, využít ubytování v apartmánech.

Cena ubytování v apartmánech

Ubytování v apartmánu není o mnoho dražší než stan či ubytovna. Je však o poznání pohodlnější. Kompromis ceny a pohodlí je dám především tím, že apartmány jsou velmi často vybaveny vlastní kuchyňkou. Na dovolené si tak vaříte sami a ušetříte za tyto služby. A co navíc? Toužíte si z Chorvatska odvézt i gastronomické zážitky a vzpomínky. Zvolte si tedy záměrně ubytování v některém z apartmánů bez stravy a vyrazte každý den svého pobytu v Poreči do jiné restaurace ochutnat některou z jejich specialit.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Poreč apartmány - poznatky

Chorvatsko patří k destinacím, kam jezdíme trávit dovolenou již dlouhá léta. Díky tomu se Chorvati umí o své turisty velmi dobře postarat. Ubytování v apartmánech se tedy není proč bát. Spolehněte se, že pokoje budou čisté, dostatečně velké. Pokud byste v průběhu dovolené museli řešit například nějaký technický problém ve svém apartmánu, věřte, že jeho odstranění bude otázkou vteřiny.

Zájezdy do Poreče

Pokud máte zájem o ubytování v chorvatském Poreči, můžete si vybrat z nabídky zájezdů naší cestovní kanceláře Nean Tour. Níže si můžete o vybraném zájezdu dozvědět více kliknutím na jeho náhled. Kompletní nabídku naleznete zde.

Zobrazení: 143046 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Poreč Zelená laguna

  16. 10. 2012, 13:32 | Diskuze (0)

  Jen zavřete oči a vyslovte Poreč Zelená laguna. Vaše představivost vás určitě překvapí, nádherné klidné moře s barvou vody zbarvenou od modré barvy do zelené. Lehký vánek ve vlasech a příjemné pohlazení podzimním sluncem

 • Chorvatsko apartmány Poreč

  3. 10. 2012, 13:27 | Diskuze (0)

  Ubytování v apartmánech klidného Istrijského letoviska s bohatou minulostí, zajímavou architekturou a vstřícnými obyvateli čeká na turisty v Poreči. Dovolená v Istrii je určitě zajímavá svou cenou v akci last minute Poreč.

 • Počasí Poreč

  14. 9. 2012, 15:36 | Diskuze (0)

  Pokud se chystáte ještě na poslední chvíli odjet na adriatické pobřeží, je zde dobrá zpráva. Počasí v Poreči pro vás chystá velmi příjemné dny, vhodné pro koupání, vodní sporty, společenské akce, relaxaci i poznávací turistiku

 • Ubytování Poreč

  14. 9. 2012, 15:35 | Diskuze (0)

  Poreč je město s bohatým kulturním a historickým dědictvím. Porečská riviera se táhne zhruba v pásu 37 km. Čisté a úhledné pláže jsou bonusem pro Poreč. Ubytování Poreč nabízí širokou paletu ubytovacích zařízení, kde i ten nejnáročnější turista si určitě vybere.

 • Dovolená Poreč

  14. 9. 2012, 15:35 | Diskuze (0)

  Chorvatsko je oblíbená destinace, kde mnoho Čechů tráví svoji letní dovolenou. Díky krásné přírodě a klimatickým podmínkám sem přijíždějí už v květnu či červnu a sezóna zde končí až v září nebo začátkem října. Z bohaté nabídky letovisek si vybere každý. Což takhle zkusit třeba Poreč?

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook