Poreč

Poreč Chorvatsko

14. 5. 2012, 15:27

Jaro už se ozývá v plné síle, léto klepe na dveře. Patříte k těm, na které paprsky slunce působí doslova blahodárně? Je tedy na čase plánovat letní dovolené. Doporučit můžeme například pobyt v Chorvatsku.

Poreč v Chorvatsku

Chorvatsko patří k tradičním destinacím, kam spousta z nás a vás vyráží na letní dovolenou už léta. Právě tento fakt je asi největší výhodou Chorvatska. Jedná se o oblast, která je na příliv turistů zvyklá. Chorvatsko si prostě umí turistů vážit, umí se o ně dokonale postarat. Navíc Chorvatsko má na co vás nalákat, abyste vyrazili na dovolenou právě tam. Doporučit můžeme například městečko Poreč.


Kde se Poreč nachází?

Našli jste na mapě Chorvatska poloostrov ve tvaru srdce? Rádi byste prozkoumali právě tuto oblast už jen z toho důvodu, že má tak symbolický tvar? Jedná se o Istrii. Právě zde se nachází i městečko Poreč. Většina diskuzí doporučuje zvolit právě Poreč jako výchozí bod pro cestování po Istrii. Poreč se nachází na západním pobřeží poloostrova a nabízí spoustu ubytování i služeb. Splní každé vaše přání.

Recenze Poreč

Recenze těch, kteří už Poreč navštívili, jsou plné slov chvály. Městečko si skutečně umí turistů vážit. Jeho obyvatelé zaměstnaní v oblasti turistického ruchu doslova udělají vše proto, abyste v Poreči strávili dovolenou snů. Z internetových diskuzí se také dozvíte, že Chorvatský Poreč lze využít k pobytovému zájezdu i jako výchozí bod pro procestování celé Istrie. Poloostrov doporučujeme projet více. Připomíná malebné Toskánsko či Provance.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Poreč Chorvatsko - cena

Chorvatsko celkově patří k destinacím, kde strávíte krásnou dovolenou za velmi příznivou cenu. Z diskuzí a recenzí chytře načerpejte informace o jednotlivých typech ubytování, které je možné v Poreči objednat. Nabídka uspokojí každé vaše přání. Zvolte si studio s vlastní kuchyňkou, pokud si chcete vařit sami. Nebo toužíte zažívat i gastronomické novinky? Využijte pobytových zájezdů včetně stravování. Nebo si každý den vyrazte do nějaké z místních restaurací a zkoušejte chorvatské speciality na vlastní pěst.

Zájezdy do Poreče

Pokud máte zájem o ubytování v chorvatském Poreči, můžete si vybrat z nabídky zájezdů naší cestovní kanceláře Nean Tour. Níže si můžete o vybraném zájezdu dozvědět více kliknutím na jeho náhled. Kompletní nabídku naleznete zde.

Zobrazení: 152265 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Poreč Zelená laguna

  16. 10. 2012, 13:32 | Diskuze (0)

  Jen zavřete oči a vyslovte Poreč Zelená laguna. Vaše představivost vás určitě překvapí, nádherné klidné moře s barvou vody zbarvenou od modré barvy do zelené. Lehký vánek ve vlasech a příjemné pohlazení podzimním sluncem

 • Chorvatsko apartmány Poreč

  3. 10. 2012, 13:27 | Diskuze (0)

  Ubytování v apartmánech klidného Istrijského letoviska s bohatou minulostí, zajímavou architekturou a vstřícnými obyvateli čeká na turisty v Poreči. Dovolená v Istrii je určitě zajímavá svou cenou v akci last minute Poreč.

 • Počasí Poreč

  14. 9. 2012, 15:36 | Diskuze (0)

  Pokud se chystáte ještě na poslední chvíli odjet na adriatické pobřeží, je zde dobrá zpráva. Počasí v Poreči pro vás chystá velmi příjemné dny, vhodné pro koupání, vodní sporty, společenské akce, relaxaci i poznávací turistiku

 • Ubytování Poreč

  14. 9. 2012, 15:35 | Diskuze (0)

  Poreč je město s bohatým kulturním a historickým dědictvím. Porečská riviera se táhne zhruba v pásu 37 km. Čisté a úhledné pláže jsou bonusem pro Poreč. Ubytování Poreč nabízí širokou paletu ubytovacích zařízení, kde i ten nejnáročnější turista si určitě vybere.

 • Dovolená Poreč

  14. 9. 2012, 15:35 | Diskuze (0)

  Chorvatsko je oblíbená destinace, kde mnoho Čechů tráví svoji letní dovolenou. Díky krásné přírodě a klimatickým podmínkám sem přijíždějí už v květnu či červnu a sezóna zde končí až v září nebo začátkem října. Z bohaté nabídky letovisek si vybere každý. Což takhle zkusit třeba Poreč?

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook