Poreč

Poreč ubytování

14. 5. 2012, 15:37

Mnozí z vás Poreč dobře znají. Jedná se o léty prověřenou destinaci, kde doporučujeme strávit doslova dovolenou snů. Poreč si turistů váží, umí se o ně postarat. V Poreči naleznete všechny typy ubytování, stačí si vybrat.

Ubytování Poreč

Poreč je městečko v Chorvatsku. Chorvatsko celkově patří k zemím, kde jsme dovolenou trávit zvyklí již léta. Jedná se o destinaci ověřenou. O tom svědčí i recenze a diskuse plné chvály. Ubytování je v Chorvatsku možné objednat různé. Chcete si vařit sami i během dovolené. Nebo toužíte po švédských stolech prohýbajících se pod váhou chorvatských specialit?


Možnosti ubytování v Poreči

Typ ubytování, který zvolíte, do velké míry souvisí i s tím, jak se hodláte během dovolené stravovat. Poreč nabízí veškeré možnosti, splní svými službami a nabídkou ubytování každou vaši představu. Pokud si chcete i na dovolené vařit sami, využijte studií, která jsou vybavena vlastní kuchyňkou. Chcete si z dovolené v Chorvatsku odvézt i gastronomické zážitky? Podívejte se na internetové diskuze a recenze a nechte si doporučit některý z porečských luxusních hotelů, kde vám nabídnou skutečné speciality.

Ubytování v Poreči podle ceny

O ubytování, jaké zvolíte, rozhoduje jistě i jeho cena. Výběr v Poreči je opět velmi široký. Pokud jste nenároční turisté, kteří touží spíše po moři, pláži, historii a nepotřebujete tolik luxusu, nabízí se vám možnost ubytování v kempech. Pevné velké stany jsou cenově velmi dostupnou variantou ubytování. A fakt, že se nejedná zrovna o luxus, zdaleka neznamená, že je to nepohodlí. Recenze svědčí o tom, že i ubytování v ubytovnách je velmi cenově výhodné.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Poreč ubytování - kdy a kde šetřit

Pokud jste zvolili Poreč jako výchozí bod pro cestování po Istrii, tedy po poloostrově na jehož západním pobřeží se městečko nachází, jistě se vyplatí pořídit ubytování o něco levněji a ušetřit tak na cesty po poloostrově, který připomíná nádherné Toskánsko nebo dokonce Provence. Pokud jste si do Poreče koupili pobytový zájezd, dopřejte si luxus hotelů, včetně stravování, služeb, zábavy. Chorvatsko se o turisty skutečně umí postarat.

Zájezdy do Poreče

Pokud máte zájem o ubytování v chorvatském Poreči, můžete si vybrat z nabídky zájezdů naší cestovní kanceláře Nean Tour. Níže si můžete o vybraném zájezdu dozvědět více kliknutím na jeho náhled. Kompletní nabídku naleznete zde.

Zobrazení: 149976 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Poreč Zelená laguna

  16. 10. 2012, 13:32 | Diskuze (0)

  Jen zavřete oči a vyslovte Poreč Zelená laguna. Vaše představivost vás určitě překvapí, nádherné klidné moře s barvou vody zbarvenou od modré barvy do zelené. Lehký vánek ve vlasech a příjemné pohlazení podzimním sluncem

 • Chorvatsko apartmány Poreč

  3. 10. 2012, 13:27 | Diskuze (0)

  Ubytování v apartmánech klidného Istrijského letoviska s bohatou minulostí, zajímavou architekturou a vstřícnými obyvateli čeká na turisty v Poreči. Dovolená v Istrii je určitě zajímavá svou cenou v akci last minute Poreč.

 • Počasí Poreč

  14. 9. 2012, 15:36 | Diskuze (0)

  Pokud se chystáte ještě na poslední chvíli odjet na adriatické pobřeží, je zde dobrá zpráva. Počasí v Poreči pro vás chystá velmi příjemné dny, vhodné pro koupání, vodní sporty, společenské akce, relaxaci i poznávací turistiku

 • Ubytování Poreč

  14. 9. 2012, 15:35 | Diskuze (0)

  Poreč je město s bohatým kulturním a historickým dědictvím. Porečská riviera se táhne zhruba v pásu 37 km. Čisté a úhledné pláže jsou bonusem pro Poreč. Ubytování Poreč nabízí širokou paletu ubytovacích zařízení, kde i ten nejnáročnější turista si určitě vybere.

 • Dovolená Poreč

  14. 9. 2012, 15:35 | Diskuze (0)

  Chorvatsko je oblíbená destinace, kde mnoho Čechů tráví svoji letní dovolenou. Díky krásné přírodě a klimatickým podmínkám sem přijíždějí už v květnu či červnu a sezóna zde končí až v září nebo začátkem října. Z bohaté nabídky letovisek si vybere každý. Což takhle zkusit třeba Poreč?

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook