Posedarje

Posedarje Chorvatsko

14. 5. 2012, 15:38

Plánujete letos vyrazit na dovolenou s dětmi? Jeďte tedy do Posedarje v Chorvatsku! Právě tam si užijete ideální podmínky pro děti a nejen to. Přejete si dovolenou bez starostí. Chorvatské Posedarje je tou správnou volbou!

Posedarje Chorvatsko

V čem že se skrývá ta největší výhoda chorvatského Posedarje? Proč právě tam bezstarostná dovolená? Proč právě tam s dětmi? Odpověď je jedna jediná a zcela jednoduchá! Chorvatsko celkově, a Posedarje o to více, je prostě lety prověřenou destinací, kde čeští turisté tráví letní dovolené. Recenze a diskuse na internetu jsou důkazem toho, že vědí proč!


Posedarje Chorvatsko - ubytování

Že jste ještě v Posedarje nebyli? Čas to změnit. Nechte se zlákat zmíněnými recenzemi a diskusemi. V Posedarje skutečně strávíte dovolenou snů. A to ať už si pod tímto pojmem představujete cokoli. Posedarje nabízí ubytování všech druhů. Ať vaši volbu ovlivňuje cena za ubytování nebo množství "luxusu", tedy služeb zahrnutých do nabídky hotelu. Na své si přijde každý. A především se může každý stoprocentně spolehnout na to, že služby hotelu budou v Posedarje skutečně odpovídat nabídce, tedy tomu, co jste si vybrali a zaplatili. Právě to je ta "ověřenost a bezstarostnost" dovolené v Chorvatsku.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Posedarje Chorvatsko - lokace

Letovisko Posedarje leží nedaleko Maslenického mostu, cca 25 km severovýchodním směrem od Zadaru pod pohořím Velebit. Proč právě sem s dětmi? Městečko je situované je v mělké zátoce, kde je moře klidnější a teplejší než v jiných letoviscích Chorvatska a právě proto je vhodné zejména pro rodiny s dětmi. V centru městečka se nachází restaurace, kavárny, obchody, pekárna, rybárna, trh atd. Takže i dospělí si přijdou na své. Pořízení gastronomických zkušeností nic nebrání! Posedarje je proslaveno Posedarským (Dalmatinským) pršutem. Jsou zde 2 větší pláže, z nichž jedna je oblázková a druhá písečná. Vyberte si!

Posedarje Chorvatsko - další aktivity

Že nechcete celou dovolenou "jen" odpočívat na pláži. Tak v Posedarje využijte nabídku sportovních aktivit! Co je v nabídce? Jachting, vodní sporty, míčové hry. Půjčovny sportovních potřeb jsou vám k dispozici na každém kroku. A podobně i diskotéky, taneční terasy, lidové slavnosti - fešty. Posedarje znamená klid, bezstarostnost ale zdaleka ne nudu!

Zobrazení: 117596 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Posedarje Chorvatsko

    14. 5. 2012, 15:38 | Diskuze (0)

    Plánujete letos vyrazit na dovolenou s dětmi? Jeďte tedy do Posedarje v Chorvatsku! Právě tam si užijete ideální podmínky pro děti a nejen to. Přejete si dovolenou bez starostí. Chorvatské Posedarje je tou správnou volbou!

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook