Sabunike

Privlaka

18. 5. 2012, 16:17

Kdo chce navštívit Chorvatsko a užít si klidnou dovolenou, měl by navštívit Privlaku. Těšte se na krásné pláže a noci nerušené dusotem z diskoték.

Privlaka

Privlaka se ideální hodí pro dovolenou rodin s dětmi, které si chtějí užít poklidné koupání a krásnou přírodu. Díky poloze města máte nedaleko centra Zadar a Nin, v úvahu připadají i výletu. Možností ubytování v Privlace je mnoho, nejoblíbenější je asi apartmánové středisko Sabunike.


Za klidem do Privlaky

Chorvatská turistická centra jsou krom pláží s borovicemi a vyhlášené kuchyně proslulá ještě jednou věcí, která ale leckomu může vadit. A tou věcí jsou diskotéky. Někomu jistě již lezou krkem, přeci jen, ne každý má rád hudbu v rytmu "tuc-tuc-tuc-tuc" a dost často se z nich v noci line rušivý hluk. V Privlace máte ale možnost se eurotechnu vyhnout, diskotéky sem ještě nedorazily. Takže pokud se v noci chcete klidně vyspat, nebo jet na dovolenou s dětmi, Privlaka je dobrou volbou.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Nin - město královské

Pokud se chcete vydat za památkami, tak jste na správné adrese. Pouhý jeden kilometr od Privlaky se nachází nejstarší chorvatské město Nin. Jeho nejvýznamnější památkou je asi malý kostel Sv. Kříže, pocházející z devátého století, pokochat se můžete i římským akvaduktem a chrámem, zasvěceným bohyni Dianě. Za návštěvu jistě stojí i muzeum historie. Nin navíc není významný jen památkami, nachází se zde i bahenní lázně, které jistě pro relaxaci oceníte.

Ubytování v oblasti Privlaka

Privlaka oplývá mnoha ubytovacími středisky, z nichž je asi nejvýznamější Sabunike, které nabízí apartmány a vily a zaměřeno je na cílovou skupinu rodin s dětmi. Pobyt zde vyjde za rozumnou cenu, pouze počítejte s tím, že apartmány a vily bývají většinou s beze stravy. Ovšem, jídlem v hotelu byste se ochudili o možnost ochutnat místní kuchyni, kterou vřele doporučujeme.

Zobrazení: 160087 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Privlaka

    18. 5. 2012, 16:17 | Diskuze (0)

    Kdo chce navštívit Chorvatsko a užít si klidnou dovolenou, měl by navštívit Privlaku. Těšte se na krásné pláže a noci nerušené dusotem z diskoték.

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook