Poreč

Pula Chorvatsko

3. 10. 2012, 13:28

Připadá vám snad, že na dovolenou už je pozdě? Naopak. Vyrazte do Chorvatské Puly. Recenze těch, kteří tam letos už výlet podnikli, pějí jen samou chválu. Nechte si doporučit sladké zakončení léta. Vyjeďte si do Puly za nízkou cenu.

Pula Chorvatsko

Ano. Spousta z nás dovolenou ještě plánuje. Vyrazit na pobytový zájezd například do chorvatské Puly se právě nyní opravdu vyplatí. A to z mnoha důvodů. Jednak samozřejmě finančně. Ceny pobytových zájezdů mimo hlavní sezónu jsou maximálně výhodné. Můžete si dovolit o to větší luxus skutečně za hubičku. Nahlédněte do diskusí těch, kteří se na dovolenou chystají. Doporučí vám výhodné nabídky.

Proč nyní do Puly?

Spousta lidí si opravdu letní dovolenou nechává až na září či říjen. Důvodem může být samozřejmě mnohem nižší cena za takový pobytový zájezd. Pozdní dovolená má i další pozitiva. Recenze těch, kteří mají s Pulou na přelomu léta a podzimu zkušenosti doslova pějí chválu. Nechte si také doporučit o něco klidnější letovisko na Istrijském poloostrově v Chorvatsku. Díky končící sezóně nebudete mít problém sehnat dostatek místa na pláži. V ulicích se nebudete muset prodírat davy turistů. Fronty na vstupenky u historických i kulturních památek jsou ty tam. Pokud budete chtít ochutnat nějakou chorvatskou specialitu, budou se vám v místních restauracích a kavárnách či cukrárnách moci o to více věnovat. Obsluha vám ochotně vysvětlí a doporučí, proč si objednat zrovna ten a ten chod.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Není v Pule zima?

Pokud se obáváte, že na přelomu léta a podzimu už je na Chorvatsko tak trochu pozdě, přečtěte si opět diskuse těch, kteří se právě vrátili s těmi, kteří se chystají vyrazit v nejbližších dnech. Jaké je v Pule počasí? Co moře? Je ještě teplé? Dá se v něm i nyní koupat? Recenze většinou doporučují počítat s faktem, že večer či v noci už může být trochu chladněji. To ale znamená přibalit lehký svetřík pro případ, že se půjdete projít. Plavky rozhodně doma nenechávejte.

Luxus za hubičku

Výhodou dovolené nyní je fakt, že i luxusní hotely už mají méně hostů a jdou tedy s cenami dolů. Užijte si tedy pobyt v drahém hotelu za hubičku!

Zobrazení: 165362 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Pula Chorvatsko

    3. 10. 2012, 13:28 | Diskuze (0)

    Připadá vám snad, že na dovolenou už je pozdě? Naopak. Vyrazte do Chorvatské Puly. Recenze těch, kteří tam letos už výlet podnikli, pějí jen samou chválu. Nechte si doporučit sladké zakončení léta. Vyjeďte si do Puly za nízkou cenu.

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook