Warning: file_put_contents(../cache/articles/4803.html): failed to open stream: Permission denied in /home/html/neantour.cz/public_html/poznavaci-pobytove-zajezdy/app/lib/functions.php on line 559 Pula pláže - Pobytové zájezdy

Lloret de Mar

Pula pláže

12. 10. 2012, 10:39

Chorvatsko je jednou z turisticky nejvyhledávanějších a nejžádanějších destinací. Čeští turisté si oblíbili hlavně krásné chorvatské pláže. Modrá vlajka je symbolem a mezinárodním oceněním kvality pláží se světovou úrovní.

Pula pláže

Tyto pláže jsou vysokým standardem ochrany přírody. Čisté moře je jedním z důvodů proč je Chorvatsko oblíbenou destinací pro pobytové zájezdy u moře. Upravené okolí pláží se standardním vybavení stále láká množství turistů. Kvalitní sanitární a bezpečnostní podmínky jsou garancí vysoké kvality a péče o Pula pláže. Nezávislá komise každoročně sleduje a hodnotí úroveň pláží.

Náročná kritéria Pula pláže

Pro udělení " modré vlajky" musí být splněna velice přísná kritéria. Toto prestižní ekologické ocenění musí splňovat celkem 29 základních kritérií. Kvalita mořské vody je jedním z nejpodstatnějších vodítek kvality Pula pláží. Pláže musí být stále uklizené. Musí být také čisté s dostatečným množstvím odpadkových košů. Toalety a převlékací kabinky jsou základem dobré pláže. Povinné jsou také informační tabule s příslušnými údaji a zajištěný přístup k pitné vodě.

Bezpečnost a služby na Pula plážích

Bezpečnost je jedním z nejzákladnějších požadavků na kvalitu pláží. Služby na plážích s péčí o životní prostředí. Ekologické uvědomění příslušných zaměstnanců je základem úrovně chorvatských pláží. Provozovatelé stále musí sledovat kvalitu vody. Tím se rozumí obsah baterií ve vodě a dále organické a anorganické znečištění.

Nositelé "modré vlajky" to jsou Pula pláže

Modré vlajky jsou tím nejlepším doporučením pro pro pobytové zájezdy v Chorvatsku. Výhodné ceny v kombinaci s vysokým standardem ubytování jsou garancí té nejbáječnější dovolené. Recenze Pula pláží se dá jednoznačně hodnotit podle množství udělených "modrých vlajek". Během letošního roku bylo oceněno celkem 106 pláží v Chorvatsku "modrou vlajkou". Konkrétně v Pule má několik pláží toto vysoce prestižní ocenění. Pláž Ambrela se pyšní tímto označením kvality. Pláž Histria je pláží, kde není zapotřebí žádné diskuse. Pula pláže je dovolená přesně na míru i těch nejnáročnějších milovníků idylické dovolené.

Zobrazení: 191765 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Pula pláže

  12. 10. 2012, 10:39 | Diskuze (0)

  Chorvatsko je jednou z turisticky nejvyhledávanějších a nejžádanějších destinací. Čeští turisté si oblíbili hlavně krásné chorvatské pláže. Modrá vlajka je symbolem a mezinárodním oceněním kvality pláží se světovou úrovní.

 • Hotely Pula

  3. 10. 2012, 13:29 | Diskuze (0)

  Určitě velmi rádi strávíte romantickou dovolenou na istrijském pobřeží. Zde se nabízí bezpočet možností, jednou z nich je i ubytování v Pule. V jednom z nejstarších měst s bohatou historií ležícím na istrijském poloostrově

 • Pula Chorvatsko

  3. 10. 2012, 13:28 | Diskuze (0)

  Připadá vám snad, že na dovolenou už je pozdě? Naopak. Vyrazte do Chorvatské Puly. Recenze těch, kteří tam letos už výlet podnikli, pějí jen samou chválu. Nechte si doporučit sladké zakončení léta. Vyjeďte si do Puly za nízkou cenu.

 • Pula

  3. 10. 2012, 13:24 | Diskuze (0)

  Pula, město s bohatou historií, strategickou polohou, město zaslíbené pro nádhernou dovolenou plnou romantických zážitků. Ideální řešení pro dovolenou na Istrijském poloostrově. Město s velkým přístavem a prosperující loděnicí

 • Apartmány Pula

  14. 5. 2012, 15:44 | Diskuze (0)

  Pokud nejste náročnými a zhýčkanými dovolenkáři, máte rádi typ rodinné dovolené, je řešení nasnadě. Apartmány Pula jsou to nejlepší, co si můžete vybrat, protože všechny recenze a přijatelná cena je doporučují.

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook