Medulin

Pula ubytování

14. 5. 2012, 15:38

Plánujete letní dovolenou už nyní? Dobře děláte! Budete mít dost času zvážit, kam se vlastně vydat. A navíc vás určitě nenechaly chladnými slevy cestovních kanceláří, kterými odměňují vaši včasnou objednávku. Ubytujte se letos například v Pule!

Ubytování Pula


Proč vybrat ubytování právě v Pule? Tedy kde je vlastně Pula? V Chorvatsku. Chorvatsko, coby cíl našich letních dovolených, známe už léta, možná desetiletí. Téměř každý z nás už Chorvatsko navštívil, mnozí možná dokonce nejednou. A víme proč to děláme. Chorvatsko je destinací ověřenou. Na služby i ubytování v Chorvatsku je prostě spolehnutí. Vyrazte tedy letos například do chorvatské Puly!

Městečko Pula

Pula je největší město a zároveň přístav na Istrijském poloostrově. Pobřeží kolem města, ne kterém je vám k dispozice nesčetně pláží, je dlouhé 30km. Město není nijak velké, má něco kolem 60 000 obyvatel, přesto je sedmým největším městem Chorvatska. Díky tomu v Pule najdete mnoho variant ubytování. Na své si přijde každý. Ať už vybíráte ubytování spíše podle ceny, rozsahu nabízených služeb, vzdálenosti od pláže nebo centra zábavy.

Ubytování v apartmánech

Asi nejoblíbenějším typem ubytování v Pule, a dost pravděpodobně v Chorvatsku celkově, jsou apartmány.


Většina apartmánů v Pule je vybavena vlastní kuchyňkou a samozřejmě sociálním zařízením. Možnost vařit si takzvaně "z vlastních zásob" výrazně ovlivní cenu, kterou za ubytování budeme platit. Tento fakt umožní ušetřit peníze například na výlety, sportovní aktivity či jiné dovolenkové zážitky. Gastronomické zážitky a vzpomínky si z Puly navíc odvezete také, pokud alespoň párkrát využijete nabídky nesčetných místních restaurací a barů.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Apartmány v Pule skrývají navíc další výhodu v tom, že tento typ ubytování seženete kdykoli i po vašem příjezdu do Puly. Není tedy třeba rezervovat ubytování předem. Pokud si ale chcete užít dovolenou zcela bezstarostnou, Pula samozřejmě nabízí i ubytování v luxusních hotelových komplexech. Nad jejich službami doslova přechází zrak. Navíc pokud si objednáte takové ubytování už nyní, nebude cena za něj zdaleka nedostupná!

Zobrazení: 115142 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Pula pláže

  12. 10. 2012, 10:39 | Diskuze (0)

  Chorvatsko je jednou z turisticky nejvyhledávanějších a nejžádanějších destinací. Čeští turisté si oblíbili hlavně krásné chorvatské pláže. Modrá vlajka je symbolem a mezinárodním oceněním kvality pláží se světovou úrovní.

 • Hotely Pula

  3. 10. 2012, 13:29 | Diskuze (0)

  Určitě velmi rádi strávíte romantickou dovolenou na istrijském pobřeží. Zde se nabízí bezpočet možností, jednou z nich je i ubytování v Pule. V jednom z nejstarších měst s bohatou historií ležícím na istrijském poloostrově

 • Pula Chorvatsko

  3. 10. 2012, 13:28 | Diskuze (0)

  Připadá vám snad, že na dovolenou už je pozdě? Naopak. Vyrazte do Chorvatské Puly. Recenze těch, kteří tam letos už výlet podnikli, pějí jen samou chválu. Nechte si doporučit sladké zakončení léta. Vyjeďte si do Puly za nízkou cenu.

 • Pula

  3. 10. 2012, 13:24 | Diskuze (0)

  Pula, město s bohatou historií, strategickou polohou, město zaslíbené pro nádhernou dovolenou plnou romantických zážitků. Ideální řešení pro dovolenou na Istrijském poloostrově. Město s velkým přístavem a prosperující loděnicí

 • Apartmány Pula

  14. 5. 2012, 15:44 | Diskuze (0)

  Pokud nejste náročnými a zhýčkanými dovolenkáři, máte rádi typ rodinné dovolené, je řešení nasnadě. Apartmány Pula jsou to nejlepší, co si můžete vybrat, protože všechny recenze a přijatelná cena je doporučují.

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook