Ostrov Ischia

Pula

3. 10. 2012, 13:24

Pula, město s bohatou historií, strategickou polohou, město zaslíbené pro nádhernou dovolenou plnou romantických zážitků. Ideální řešení pro dovolenou na Istrijském poloostrově. Město s velkým přístavem a prosperující loděnicí

Pula

Převážná většina turistů přijíždí na Istrijský poloostrov za nádhernou dovolenou u moře. Láká je azurové moře s příjemnou teplotou mořské vody, čisté pláže s možností relaxace, možnost sportovního vyžití, kultura a historie istrijského pobřeží. Největší město istrijského poloostrova Pula splňuje všechny tyto podmínky pro nezapomenutelnou dovolenou.


Diskuze, recenze, doporučení i cena za pobytové zájezdy do města Pula se nedají přehlédnout.

Každý z turistů, který se vypraví na Balkánský poloostrov, do některé z bývalých republik Jugoslávie bývá nadšen, unesen krásnou přírodou, historií, koupáním, službami, a vstřícností obyvatel k návštěvníkům. Vrchovatou měrou to platí pro Istrii a její největší město - Pulu.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Pula je strategicky položené město v lokalitě Istrijského poloostrova již od nepaměti. Bývala křižovatkou kupeckých cest, měla a má významný přístav, který sloužil jako základna lodím již od římského období. Řada památek z této doby svědčí o jejím významu pro bezpečnost tohoto místa. Můžete zde navštívit starý amfiteátr, Herkulovu bránu a z pozdější doby například osmihranné mauzoleum, pravoslavný kostel sv. Mikuláše, městskou radnici, katedrálu.Dnes je Pula vyhledávaným turistickým centrem díky příjemnému klimatu a členitému pobřeží.Zlatne Stijene, Rybarska koliba a Verudela jsou hlavními turistickými komplexy, kde můžete strávit příjemnou dovolenou. Pula nabízí skvělé možnosti pro turisty, kteří mají rádi aktivní pobyt u moře, a tudíž mohou využít velkého množství sportovních zařízení, kde se dají provozovat vodní sporty. Ale ani příznivci společenského života při pobytu v Pule nepřijdou zkrátka, zábavných programů, teras s živou hudbou, kasin či diskoték je zde dostatečné množství a dokážou uspokojit v hlavní sezóně nápor turistů.

Zobrazení: 161381 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Pula pláže

  12. 10. 2012, 10:39 | Diskuze (0)

  Chorvatsko je jednou z turisticky nejvyhledávanějších a nejžádanějších destinací. Čeští turisté si oblíbili hlavně krásné chorvatské pláže. Modrá vlajka je symbolem a mezinárodním oceněním kvality pláží se světovou úrovní.

 • Hotely Pula

  3. 10. 2012, 13:29 | Diskuze (0)

  Určitě velmi rádi strávíte romantickou dovolenou na istrijském pobřeží. Zde se nabízí bezpočet možností, jednou z nich je i ubytování v Pule. V jednom z nejstarších měst s bohatou historií ležícím na istrijském poloostrově

 • Pula Chorvatsko

  3. 10. 2012, 13:28 | Diskuze (0)

  Připadá vám snad, že na dovolenou už je pozdě? Naopak. Vyrazte do Chorvatské Puly. Recenze těch, kteří tam letos už výlet podnikli, pějí jen samou chválu. Nechte si doporučit sladké zakončení léta. Vyjeďte si do Puly za nízkou cenu.

 • Pula

  3. 10. 2012, 13:24 | Diskuze (0)

  Pula, město s bohatou historií, strategickou polohou, město zaslíbené pro nádhernou dovolenou plnou romantických zážitků. Ideální řešení pro dovolenou na Istrijském poloostrově. Město s velkým přístavem a prosperující loděnicí

 • Apartmány Pula

  14. 5. 2012, 15:44 | Diskuze (0)

  Pokud nejste náročnými a zhýčkanými dovolenkáři, máte rádi typ rodinné dovolené, je řešení nasnadě. Apartmány Pula jsou to nejlepší, co si můžete vybrat, protože všechny recenze a přijatelná cena je doporučují.

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook